Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak apámmal? Ő is...

Mit csináljak apámmal? Ő is szereti az animéket, de nem akarok azért vele lógni.

Figyelt kérdés

igaz hogy fiatal, mert fiatalon fogantam, vagyis ő akkor fiatal volt, és most 33 éves. Én nekem a kedvencem a Naruto, de ő is azt nézi már a legeleje óta, és hát folyamatosan el akar jönni velem a konokra -.- . eszméletlen idegesítő, de megbántani nem akarom. mit tegyek?

16/f


2011. okt. 13. 14:26
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

Öltöztesd be valami mecha cosplay cuccba és akkor a kutya se ismer rá.

Elég sekélyes lehetsz, rendes leszek és nem számolom össze, hányszor írtad, hogy gáz, gáz, gáz... térj át a napkollektorra vagy valami, jó?

Egyszer elmentek együtt, nem dől össze a világ szerintem. Ő is örül, téged is békén hagy utána. Legalább van bennetek közös, lehet közös programotok. Ugyanis barátság nélkül nem lehet igazi családi viszony. Kellenek ilyenek. Oké, hogy apa szerep, de már majdnem felnőtt vagy, mostmár nem az kell, hogy juj kisfiam, ne nyalogasd a konnektort, mert megharap! Azért gondolj bele az ő helyzetébe is. Mivel fiatalon meglettél, neki nem sok élet jutott vélhetően. Néha lazítani szeretne ő is, add meg neki ezt a lehetőséget. Persze tisztázd vele, hogy szigorúan egy alkalom, társadalmi megítélésed várható zuhanása miatt. Apád lazának tűnik, meg fogja érteni, de így a lelkébe se taposol. Amúgy meg simán lehet, hogy a haverjaid jó arcnak tartják, na meg az animefan kislányok animéken felnőtt agya szerint az ilyesmi KAWAIIIII~~~~!!!! Még a végén felszeds valami kiscsajt te is, hála faternak. :D

2011. okt. 14. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim válasza:
44%
Hú én biztos leráznám, mondjuk az én apám eléggé idegenkedik a témától (mármint hogy anime), de szerintem egyszer csinálj vele programot aztán erre hivatkozva meg arra hogy a baráti kapcsolataidat is építened kell, fáradt vagy , tanulnod kell, nincs kedved stb... jó sokáig el tudod kerülni a programozás mániáját. Legalábbis nálam működni szokott általábam. XD
2011. nov. 2. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 pi.nóra ***** válasza:
Hülye vagy?! Eszméletlen, hogy ilyen faterod van. Én imádnám ha ilyen lenne az én apám.
2013. szept. 1. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Nem ő a gáz hanem te már megbocsájts!!Az én anyum is nagyon fiatal és nekem azt mondta hogy 2év múlva 15 leszek és akkor eggyütt megyünk bulizni anyuval és ez nem gáz nem tudom hogy mért lenne gáz hogy jóba vagy a szüleiddel én tudod hogy mennyire örülnék neki ha valakivel tudnék beszélni meg nézni az animéimet tök jó lenne inkább örülj neki hogy ilyen apukád van,nem fogsz belehalni egy alkalomba bocsi a kioktatásért meg a hosszú szövegért!!13L
2013. nov. 26. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:
Áhh ,még egy naruto fan!!!!*pacsit*^^
2013. dec. 15. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Örülj, hogy nem egy egoista öntelt semmirekellő apád van aki nem törődik a családoddal és nem úgy kezel mint egy szemetet. Az enyém ilyen és őszintén inkább örülnék egy olyan faternek mint a tied.. De meg lehet mondani, hogy a barátaiddal mész conra szerintem nem fog belehalni. Amúgy meg te vagy a gáz, hogy így beszélsz apádról a háta mögött.
2018. máj. 11. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!