Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van olyan meleg srác, aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan meleg srác, aki szereti a Jrockot, az animéket?

Figyelt kérdés
Úgy vettem észre, hogy a melegek döntő többsége a mai divatos zenéket szeretik, discoba járnak. Csak én vagyok ilyen szerencsétlen, hogy nem találkoztam hozzám hasonlóval?:S
2011. ápr. 29. 22:47
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy te szerencsétlen, biztos van rajtad kívül még olyan, akinek ilyen ízlése van. Ismerkedni kell >.< Ha elsőnek ilyen fiút nem is találsz, kezdetnek egy lánnyal is beszélgethetsz efféle dolgokról. (Már, ha meg akarod valakivel osztani a témát)
2011. ápr. 29. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Én azt tudom tanácsolni, hogy menj el Nippon Shoxx-ra. Ott szerintem többre mész. Vagy koncertre. :) És ne bánkódj, tuti van Jrocker meleg srác. :) Sok szerencsét ^^

Ha bármi kérdésed lenne ns-ről dobj egy privit segítek :)

2011. ápr. 29. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Óóóó, ha tudnád, hány lánnyal beszéltem már erről x.x
2011. ápr. 29. 23:04
 4/10 A kérdező kommentje:

NS bulikat ismerem, néha szoktam menni, bár manapság ritkábban. Igazából ott már futottam össze olyannal akit láttam fiúval smárolni, csak nem egyel...és..nem is kevéssel :'D és az meg nekem valahogy nem jön be, ha az illető egy partyk*rva... :S

szóval vagy ennyire ronda vagyok, vagy szerencsétlen xd

2011. ápr. 29. 23:06
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Vagy negatívan állsz hozzá :P
2011. ápr. 29. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ha jól emlékszem az az ízlésére, ismerek olyan srácot aki szereti,d e ő sajnos nem meleg. De ez is mutatja, h van.
2011. ápr. 29. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
én bírom csak az a helyzet hogy kőkemény heteró vagyok:D
2011. ápr. 30. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Szijaaa. ^^ Én imádom a Jrockot, meg a Visual Kei-t. Egy gond van.. Lány vagyok és nem meleg fiú. :/ :)
2011. máj. 1. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%
Meleg fartúró vagy xD!!!!
2011. máj. 2. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Van. Én az vagyok.:)
2011. dec. 29. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!