Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit vegyek a páromnak egy...

Mit vegyek a páromnak egy hónapos évfordulonkra?

Figyelt kérdés

keves ido, de nagyon jol megvagyunk szeressuk egymast, es szombaton lesz egy honapja hogy osszejottunk.szeretnem meglepni valamivel? ertekbe mennyi lehet hogy ne legyen sok? otleteket adnatok? egy 25 eves pasinak kelene...

24L


2011. okt. 13. 20:53
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

Ki pontozta így le az elsőt??? Szerintem tök jó választ adott!

Egyébként, tényleg nem tizenévesek vagytok már, hanem felnőttek! A pasi ezerszer jobban örülne egy szexi fehérneműnek, mint egy kulcstartónak, ezt garantálom!!! :)

Férfiak, írjatok már véleményt ti is!

2011. okt. 13. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
74%
semmit... Viszont egy nyelvtankönyvvel meglephetnéd saját magad.
2011. okt. 13. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
47%
Nem tudom ki pontozott le,de nem is érdekel.Attól hogy kevés a %-om,attól még adhatok hasznos válaszokat.Aki meg lepontozott,nem lesz hasznosabb a válasza emiatt..
2011. okt. 13. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

Úristen!


1hónap után nehogy gravíroztass!

Szerintem a kulcstartó még okés,de mást ne adj...Mondom eszedbe ne jusson gravíroztatni,mert menekülni fog előled a pasi :D

Túl korai!

(akkor lesz majd nagy csatt,ha kiderül,h ő meg nem ad neked virágot az 1.hónapra!)

2011. okt. 13. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Sajtot, vagy egy hejjesírássy szótátot :DD
2011. okt. 14. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Most egy hónapos hófordulóról, vagy 1 éves évfordulóról beszélünk kedves kérdező?

Érdekes megfogalmazásod van már bocsi.

De az egy hónapos az még NEM évforduló. 24 évesen ezt nem tudni.... első kapcsolatod? mert szerintem igen.....

2011. okt. 14. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
"tegnap 21:48" hehe nagyon ott van a válaszod! De jól mondod! :P
2011. okt. 14. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
szerintem is korai. én sem vettem semmit, csak megjegyeztem, hogy ma vagyunk egy hónaposak :D és kész :D
2011. okt. 14. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Véletlenül se vegyél semmit. 1 hónap az még semmiség!!! Ha mindenképpen szeretnél valahogy ünnepelni akkor csinálj egy sütit, vagy amit már említettek: szexi fehérnemű.
2011. okt. 14. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!