Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan mondjam el a szüleimnek?

Hogyan mondjam el a szüleimnek?

Figyelt kérdés

Nyelvtanulás (angol) céljából kezdtem chateni, aztán ott megismerkedtem egy nagyon aranyos olasz sráccal, már fél éve beszélünk napi több órát (mikrofonon is, camozunk is), most pedig meghívott magához, szeretnénk találkozni... Legszívesebben már mennék is, de hogy mondjam el a szüleimnek, hogy ne aggódjanak...?

Felnőtt vagyok ugyan, de egyke, elég szoros a kapcsolatunk...


L20


2011. okt. 15. 10:34
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Szerintem ugyanezt mond el nekik is. Remélhetőleg meg fogják érteni:)

Bár azért én nem mennék oda első talira, hanem megmondanám neki hogy ő jöjjön.

2011. okt. 15. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
88%

Dolgozol?Van keret rá,hogy elutazz?

Mert akkor menyj!De csak akkor ha teljesen megbízol a srácban,mert azt mond amit akar így web camon keresztül...

2011. okt. 15. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Én nem mennék, ő is jöhet, az a biztonságos számodra!
2011. okt. 15. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Olaszban elég durva dolgok folynak, persze csak fű alatt, nem nagy nyilvánosság előtt. Egy 20 éves csini magyar csaj, pont passzolna egy rúdra, az egyik bárban...és ez még a jobbik eset.

Ha nagyon talizni akartok, jöjjön ő Magyarországra!!!! Én nem engedném el, ha lenne egy 20 éves lányom...bár énis még csak 21 vagyok és lenne pénzem, hogy kimenjek olaszba, de nem mennék, egy pasi kedéért meg főleg!!!

2011. okt. 15. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Így én sem mennék. Jöjjön ő előbb. (:
2011. okt. 15. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Elővő vagyok. Utána talán mennék én is.
2011. okt. 15. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Velem beszélgethetsz, ha szeretnél. Én ugyanebben a helyzetben voltam 1 éve...végül ő jött először, mert engem is elrémisztettek. Azóta imádják a szüleim, mi most készülünk az esküvőre,igaz nem olasz,más nemzetiségű.:) Légy óvatos,de ne emiatt tedd tönkre az egészet. Jöjjön ő először. Bár ha nagyon meg akar kaparintani rossz célokra,nem fogod megtudni egy tali után,ezt elhiheted,szóval ha kimész másodszorra és nem jó ember,akkor majdnem ugyanott vagy,csak magadnak beszéled be, hogy biztonságosabb. Az ilyen emberek nagy játékosok ám.

2011. okt. 15. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Igazatok van, ma meg is mondom neki, hogy jobb lenne, ha ő jönne.
2011. okt. 15. 10:52
 9/15 anonim ***** válasza:
89%

Most ő jön, de azért neked is ki kell menni hozzá egyszer.


Az se lenne rossz, ha elsőre úgy mennél ki hozzá, hogy nem nála, hanem hotelben alszol, és elkísér az egyik szülő. Kicsit drágább, de a biztonságod megér ennyit.

Akkor megismerkedtek, és ha még mindig tartja veled a kapcsolatot, biztos nincs rossz szándéka.

Annyi buta kislány van, akit fele ennyi melóval meg tudna kaparintani, szerintem ha másra kellennél neki (mondjuk prostinak) nem fog ennyi energiát belédfektetni. :)

2011. okt. 15. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
vagy ha van valami jo barátod/barátnőd aki(k) anyaglilag megtehetik menjetek együtt egy hétvégére és akkor midneki biztosnágban tud. ha többen vagytok nehezebb átverni ha mégse ugy alakul ahogy te tervezted. én pl mentem már igy hugommal(bár ő külfldi csereprogramba ismerkedett meg egy sráccal egy honapig voltak összezárva Mo-n de anya nem engedte el. fogtam magam keritettem még két barátot és kimentünk kocsival rómába igy anya is biztonságba tudta a kis lányát énis kicsit mentem világotlátni(meg imádok vezetni) és igy h 4en mentünk utiköltség is elég alacsonyra jött ki)
2011. okt. 15. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!