Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért vállal 7 gyereket...

Miért vállal 7 gyereket valaki nagyon rossz körülmények közt?

Figyelt kérdés
Egy osztálytársamnak 6 testvére van,nagyon szegények,sajnálom őket,szegény lánynak alig van mit ennie,hetekig egy ruhát hord,és most még rossz társaságba is keveredett.
2011. okt. 15. 11:42
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
52%
PízPízPíz!!!
2011. okt. 15. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem felelőtlenség..de az ő dolguk...
2011. okt. 15. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim válasza:
68%

A segély kéne, azért, de dolgozni meg lusta.

Más oka nem igen van, mert aki ennyi gyereket vállal abban megvan az a felelősségtudat is hogy tudja dolgozni kell keményen hogy el lehessen őket tartani.

2011. okt. 15. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
73%

Most így hirtelen az jutott eszembe, hogy ha nem c*gányok, akkor lehet nem volt pénzük fogamzásgátlóra, és terhes lett az anya. Na jó mondjuk ez nem kifogás, mert másként is meg lehet oldani, de az is lehet hogy nem akarta őket elvetetni.

Vagy tényleg családi pótlékra utaztak, vagy csak szeretik a gyerekeket, esetleg vallásosak. Nekem az egyik tanáromnak 8 gyereke van, és még csak 38 évesek a feleségével. Ők nagyon vallásosak. Szerintem 10-12 simán lesz nekik.

2011. okt. 15. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 A kérdező kommentje:
ja és nagyon vallásosak
2011. okt. 15. 11:52
 6/39 anonim ***** válasza:
40%
Valóban a segélyek miatt, egyyébként az ilyen szülők nemigazán törődnek a gyerekeikkel, általában az utcán nőnek fel, piszkosak és éhesek, nem is tudom elképzelni, hogy az ilyen szülők éreznek - e egyáltalán szeretet a gyermekeik irént, vagy tényleg csak úgy tekintenek rájuk, mint egy házikedvencre, akit megvesznek és aztán nem törődnek vele, csak tartsák, mert pénzt kapnak érte. Nagy felelőtlenség ez, és szomorú, sajnálatraméltó az ilyen körülmnyek között élő gyerekek sorsa.
2011. okt. 15. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
42%
Kell nekik a "segíly"!!!
2011. okt. 15. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
78%
Az a tapasztalatom a nagyon vallásos családokkal, hogy IQ terén nem annyira erősek. Biztos van kivétel, de hogy 7 gyerekkel nyomorognak, ez nem azt mutatja, hogy ők lennének azok. Józan ésszel végiggondolva, tényleg annyi gyereket csinálok, amennyit még rendes körülmények között fel tudok nevelni. Melyik felekezet (szekta) tagjai a drágák, azt nem tudod véletlenül ?
2011. okt. 15. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
93%
Ha vallásosak, akkor egyszerű a képlet, fogamzásgátlót "nem szabad" használni, viszont így a biológiára van bízva a gyermekáldás. Egyetlen fogamzásgátlási lehetőség, ha nem élnek házaséletet.
2011. okt. 15. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 A kérdező kommentje:
csak sima katolikusok,de a csajjal egy padban ülök,s elég gyakran énekelget vallási énekeket,én meg ezeket nem ismerem,s ő kérdi:hogy-hogy nem ismered?ez vallási ének...
2011. okt. 15. 12:03
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!