Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak ha anyám elolvas...

Mit csináljak ha anyám elolvasta a naplóm?

Figyelt kérdés

mindent megtudott belőle kivel járok milyen fiúk tetszenek azt is hogy suliba néha órán is írok azt hogy odaadom a barátnőimnek a telefonom. mindent tud. szerintetek jogos hogy elolvasta mert nagyon mérges vagyok rá.

nem fer hogy elolvasta. mostantól elrejtem a naplóm.


2011. okt. 15. 12:55
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
nem fer.ez a tiéd.neked szabad csak.max.engedéllyel.
2011. okt. 15. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
87%

Szerintem sem korrekt hogy elolvasta. Legközelebb dugd el jobban.

egy anyuka

2011. okt. 15. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
83%

Őszintén szólva szerintem egyáltalán nem kellett volna elolvasnia. Az oké, hogy kíváncsi, de az, hogy szó nélkül elolvasta szerintem nem a legjobb.

Lehet, amiatt van, hogy nem beszéltek sokat, és nem tud rólad mindent, mert nem mondod el neki a dolgaidat.

Ő az anyukád! Bízz benne, és ő is bízzon benned! :) Beszéld meg vele a dolgaidat, azt is, hogy kivel jársz. :)

2011. okt. 15. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
23%

Nem jogos hogy elolvasta,hiszen a napló a személyes magánügyünk..De ha voltál olyan bolond hogy kint hagytad akkor ne csodálkozz hogy mindent elolvasott.Az emberi kíváncsiság elég nagy úr.Anyukád csak irtó kíváncsi volt..

Te is elolvasnád ha anyádnak lenne naplója és a szemed előtt lenne..Legközelebb dugd el.

2011. okt. 15. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

na pont ezért nem írok naplót.

ez elég gáz szitu :/

2011. okt. 15. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 bánomisén ***** válasza:

Egyáltalán nem jogos, hogy elolvasta. Mindenkinek vannak titkai, amiket nem akar megosztani bárkivel. Csúnya dolog mások titkai után kajtatni még akkor is, ha az a másik a gyereke.

Találj egy jó dugihelyet a naplódnak, hogy még egyszer ez ne fordulhasson elő.

2011. okt. 15. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Fúú ez olyan ciki...:/ Nekem is olvasta már el és utána meg elkezdett faggatni.Tök égő..:S
2011. okt. 15. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem szabad naplót írni...Maximum a neten írj ezentúl és oda is titkosat,ahova jelszó kell!
2011. okt. 15. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!