Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha anyum elolvasta...

Mit tegyek ha anyum elolvasta a naplóm?

Figyelt kérdés
Tavaly ilyenkor leírtam egy lapra a céljaim, beraktam egy borítékba és a naplómm lapjai közé helyeztem. Nem rég lerjárt az egy év és kiakartam nyittani, de sehol sem találtam... Nem volt a naplómban. Pár napra rá megtaláltam a feltépett borítékot anyukám fiókjában, biztos hogy a naplóm is elolvasta... Mit tegyek?
2011. júl. 27. 14:24
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
93%
Hány éves vagy?
2011. júl. 27. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
91%
Semmit ne tegyél. De azért kérdezz rá anyudra, hogy történhetett ez. Utána pedig nincs mit tenni, ha elolvasta, vissza nem lehet csinálni.
2011. júl. 27. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem volt szép tőle.

Kérdezd meg miért csinálta,,,

Szoktatok beszélgetni anyukáddal?

2011. júl. 27. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 emolány ***** válasza:
Én is így jártam csak én el is veszítettem a naplóm most kitudja hol és ki olvassa jaaj. Hát ha elolvasta akk már nem sokat tehetsz.
2011. júl. 27. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha egyszer elolvasta valószínűáleg többször is el fogja. Ha meg találtad a naplót tegyél bele egy üzenetet, hogy Kedves anya! ne olvasgad a naplómat stb.
2011. júl. 27. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
15%
Először anyukád a naplódat találta meg, (gondolom a szobádban), utána meg te a borítékot anyukád fiókjában. Szerintem kvittek vagytok, hogy egymás cuccai között turkáltok :D
2011. júl. 27. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
67%
Ha ez megnyugtat: 14 évesen egy nap arra értem haza, hogy a tesóm és a haverja ülnek az ágyon és jókat röhögve olvassák a naplómat. Azt hittem nem élem túl...De túléltem:D Szóval csak azt akarom mondani, hogy szerinteme z sokkal égőbb volt, mintha anyum olvasta volna el. De ettől függetleül úgy gondolom a napló személyes dolog, és a szülőnek nincs joga beleolvasni.
2011. júl. 27. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Hát, ez nagyon nem volt szép anyukádtól.

Szegényke!

Nagyon sajnállak.

Szörnyen bántó tud lenni.

Nekem testvérem olvasta el, és egy veszekedés alkalmával a fejemhez is vágta, amit olvasott.

Régen történt, de azóta sem tudom elfelejteni.

Én számon kérném anyukámat, hogy tiszteljen meg annyival, hogy nem turkál a cuccaid között.

Vegyél egy zárható dobozt, és zárd el abba, hogy legközelebb ne legyen ez.

2011. júl. 27. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
44%

Ne izgulj, ha olyan dolgot talált volna, már szólt volna, ha valami neki nem tetszik.

Egyébként most így elgondolva lehet, hogy még büszke is rád. Pl én biztos örülnék, ha ilyeneket látnék a gyerekem nalójában (már ha egyáltalán belenéznék):


"Ma azzal dicsekedett Dóri, hogy lefeküdt a barátjával. Szerintem ritka szánalmas, én biztos, hogy 17 éves korom előtt nem fogok ilyet csinálni."

vagy

"Ma néztem a neten pár szomorú kórházi esetet... Nagyon meghatott, azt hiszem, orvos akarok lenni."

vagy

"Ma átsegítettem a zebrán egy nénit, nagyon aranyos volt."


Szóval ezzel csak azt akarom mondani, hogyakinek nincs takargatnivalója, annak félnie sem kell ilyen esetben.

2011. júl. 27. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem volt szép tőle. Mindenkinek vannak titkai, amihez joga van (most nem olyanra gondolok, hogy drogozik valaki, meg összefekszik mindenkivel, hanem egyszerű, banális dolgok).
2011. júl. 27. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!