Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hava dugjam el a naplóm?

Hava dugjam el a naplóm?

Figyelt kérdés

Van egy olyan érzésem, hogy anya elolvasta, pedig titkok voltak benne. A szerkényemen a könyvek közé dugtam. Mire hazaértem anya átrendezte a könyveket és a naplómat a könyvek tetején találtam. Anya ilyen, a tesóm cuccai között is folyton turkál amikor nincs otthon. A telefonomat is folyton megakarja nézni.

Pedig csak 11 éves vagyok.

Segítsetek!


2011. júl. 28. 08:11
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
96%

Ez nem szép dolog anyukádtól. Próbálj beszélni vele, beszéld meg vele a dolgaidat, legyen jó vagy rossz, érezze, hogy bízol benne, és számítasz rá mindenben. Azért ilyen szerintem, mert nem bízik benned. Szoktatok beszélgetni? Milyen a viszonyotok? Ezeken gondolkozz el.

Milyen a szobád? Valami jó rejtekhely, ahol esetleg nem kutat? Ágyneműtartó?

2011. júl. 28. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%
vegyél olyan naplót amin van lakat :) esetleg ha van külön géped itt is tudsz írni naplót (oldalon, ahol jelszóval van védve)
2011. júl. 28. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
100%

szia!


Sok szerencsét, tedd a padló alá!


nekem a húgom és anyukám egyszerre álltak nekem, mikor annak idején naplót akartam írni. Úgyhogy én feladtam...

Te ne tedd! én is megbántam már sokszor.


Tedd a padló alá, vagy télen a nyári ruháid, nyáron a téliek alá! vagy rejtsd el a kamrában, ne a szobádban!

2011. júl. 28. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
100%
Írd számítógépen, TrueCrypt titkosított kötetben. AZt egyhamar nem fogja tudni feltörni anyukád.
2011. júl. 28. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
100%
Kisméretű naplóba írj, azt viheted magaddal. Vagy a gépeden, pl. Word dokumentumként és tárold pendrive-on, amit szintén vihetsz magaddal.
2011. júl. 28. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
100%
Vegyél olyan naplót, amin kis lakat van. Zárd le, és a kulcs legyen mindig nálad.
2011. júl. 28. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
100%

Hát ez rettenetes.

Lakat vagy vidd magaddal mindig. Esetleg találj ki titkosírást, írd idegen nyelven vagy gépen, ahogy tanácsolták.

2011. júl. 28. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
47%
Soha ne írj le semmi olyant, amit nem akarsz közölni másokkal.
2011. júl. 28. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
100%
Ha van egy fiókos szekrényeb akkor az egyik fióknak ragaszd az aljához mindíg... lehetőleg a utolsó előttire így ha kihúzza véletlen sem veszi észre még ha leejt valamit is mert nem lát be alá :D
2011. júl. 28. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:
Jó ötlet a gép csak amikor felnőtt leszek nem a gépen szeretném megnézni az írásom hanem amit gyerekként írtam. Kézzel. Az lenne a legjobb ha nem is tudna a naplóról. És van egy másik naplóm ami lakatos, csak az vastag és nem tudom a fiók aljára ragasztani
2011. júl. 28. 09:10
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!