Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ana miért ellenzi annyira,...

Ana miért ellenzi annyira, hogy befessem a hajamat?

Figyelt kérdés
Már egy jó ideje szeretném, ha be lenne festve, mert olyan semmilyen szinű, szőkésbarna. Szőkét szeretnék, természetesen nem olyan plázacicásat, hanem valami természetes árnyalatot. De ahogy megemlítem, anyában máris felmegy a pumpa, pedig ő is már mióta festi, a növérem pedig fiatalabb volt, mint én most, amikor be lett neki festve. De akkor nekem miért nem engedi??? Mit mondjak neki, hogy megenyhüljön? 15/L
2011. okt. 15. 16:19
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
5%

Érdekes, hogy ennyi embernek hullik tőle, én még nem ismertem olyat, akinek ártott volna látványosan, nekem sincs semmi baja, több évnyi festés után se.

Várj még pár évet, addig kérdezd meg, hogy színezővel lehet-e, az mégsem olyan durva.

2011. okt. 15. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Én csak akkor engedném a hajfestést, ha őszül valaki. Egyébként meg semmivel se lesz valaki szebb attól, hogy trendi színekben pompázik a haja, ráadásul pénzkidobás. A szépségipar meg rajtatok röhög, mert csőbe húztak benneteket.
2011. okt. 15. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Én is a színezöre gondoltam, hogy elöször azzal. És nem azért akarom befesteni, mert az a divat, hanem mert élettelen a színe.
2011. okt. 15. 16:41
 14/16 anonim ***** válasza:
0%

Fél Magyarország kopasz lenne, szinte minden 2. nő festi a haját...Fekete hajfesték viszont tényleg elég agresszív, ezt én is hallottam.

Az ősz haj eleve durvább és szárazabb, amit a festék csak ront, ez teljesen más kategória, mint a normál haj.

2011. okt. 15. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Kérdező, még mindig nem válaszoltál, hogy mégis miből fogod fedezni a festéket és a fodrászt havonta.
2011. okt. 15. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
0%

Ugyan már, nekem is egy pár hónapja lett először befestve. Előtte évekig nagyon hullott a hajam, ha hajat mostam, egész tincsekben hullott ki. Aztán elkezdtük festeni, és azóta nem hullik egyáltalán. Pedig ugyan azt a sampont és balzsamot használom, mint eddig.

Amúgy nem olyan nagy összeg az. Egy tubus hajfesték kb 1000ft, és ha az anyja és a nővére is festi, akkor gondolom nem olyan nagy érvágás, hogy ne tellne tőle kajára. És még csak nem is kötelező, hogy fodrász fesse. Nekem is anyukám festi, neki meg én.

Kérdező, szerintem beszéld meg vele. Kérdezd meg amikor jó kedve van, hogy miért nem szeretné, és miért ellenzi ennyire. Te ismered anyukádat, mi aztán végképp nem fogjuk tudni, hogy mi baja van.

2011. okt. 15. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!