Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Befessem feketére a hajamat?

Befessem feketére a hajamat?

Figyelt kérdés
Szőkésbarna hajam van, szürkéskék szemem és világos, kicsit pirospozsgás bőröm. Ki szeretném kérni a véleményeteket, hogy be merjem-e festeni a hajam feketére, hennafestékkel. Szerintem jó lenne, de a ti válaszotok is érdekel. Köszönöm! :))
2011. aug. 20. 19:17
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ne, mert a fekete öregít és sápaszt. Ha szőkés barna hajam lenne, nem tenném tönkre a fekete festékkel. :S
2011. aug. 20. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Máffyn ***** válasza:

Attól függ ,hogy milyena szemóldököd

mert ha szőkés akkor nem áll jól

2011. aug. 20. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
a szemöldököm szőke, de azt meg tudja csinálni a kozmetikus, nem gond.
2011. aug. 20. 19:30
 4/9 anonim ***** válasza:
Kipróbálni ki lehet szerintem, én is voltam fekete úgy egy évig. Bár a hennafesték nem tudom milyen, én rendessel festettem, de a feketét elvileg nehéz kiszedni, én a fekete után szőke akartam lenni, de először csak vöröset tudott csinálni a fodrász, viszont szerencsém volt mert megtetszett és azóta is vörös vagyok (úgy 1-2 éve) :) De lehet a hennát könnyebb kiszedni, mondom ehhez nem értek.
2011. aug. 20. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szerintem fesd be,én befestettem sötétbarnára a hajamat és jóval sötétebb volt a kelleténél,fekete volt.Először nagyon meglepődtem,de utána nem is volt olyan rossz és egyáltalán nem öregített sőt kifejezetten jól állt :D de persze pár mosás után,olyan lett amilyen a festék dobozon volt : sötétbarna :)
2011. aug. 20. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! :))

És szerintetek meg fogja fogni a szőke hajat a fekete hennafesték? Nem lesz pl vörös? ...

2011. aug. 20. 19:42
 7/9 anonim ***** válasza:
A fekete henna már nem igazi henna, abban már van más is, amivel színezik, szóval valszeg meg fogja fogni..
2011. aug. 20. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Kösziii. És meddig marad meg a hajon? ://
2011. aug. 20. 20:26
 9/9 anonim ***** válasza:
A hennától vöröses lesz a hajad akármelyik színt választod.
2011. aug. 22. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!