Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van itt még olyan, aki görcsös...

Van itt még olyan, aki görcsösen szeretné eltervezni az életét és nem hagyja, h az haladjon a maga tempójában?

Figyelt kérdés

20 éves vagyok, és nem vagyok képes felfogni, h nem kell most eldöntenem h ki lesz a férjem, h hol fogok lakni stb. Fél éve van barátom és nagyon szeretjük egymást. Azt szeretném, h ő legyen a férjem, h legyenek gyerekeink stb. Pedig ezen még tök korai agyalni, hagynom kéne pár évet és majd akkor, de én nem bírom ha nem tudom biztosra h mi következik. Kellene a sótudta h igen, ő majd engem fog elvenni és akkor megnyugodnék. Tudom h ez iszonyat gáz és szeretnék lazább lenni, egyelőre csak azon gondolkozni h mi lesz holnap, és nem a sorsomat ilyen szinten előre kitalálni. van még ilyen? A legjobban annak örülnék, ha vkinek lenne vmi konkrét tippje, h hogyan szokjam le erről, mert az nem elég, h "álljál már le hülyeség" mert ezt tudom magamtól is de nem használ

köszönöm


2011. okt. 15. 20:00
 1/7 A kérdező kommentje:
*kellene a tudatot akartam írni, bocsánat
2011. okt. 15. 20:01
 2/7 anonim ***** válasza:
Mondjuk olvasd el Dr. Csernus Imre pár könyvét.
2011. okt. 15. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

nm gáz. és ne várj éveket. egy kapcsolatban max 2 éven belül eldöl merre tart. nem szabad pocsékolnod az idődet. sztem nyugodtan megkérdezheted,hogyan látja magát 5 év mulva. ha azt mondja h gyerekkel a karján,akkor ugyanazt akarja mint te,pl ha világ körüli úton,egy vitorlás hajón,akkor lehet h nem


nem baj ha tudatosan éled az életedet

2011. okt. 15. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Vigyázz ezzel a nagy tervezéssel,mert mire meglesznek a dolgok,nem maradnak érzelmeid!(és most nem csak a szerelemre gondolok!)...Bár van akit az tölt be,ha minden mindig úgy van,ahogy szeretné.


Nekem bár nem jönnek össze soha teljesen a dolgaim,nagyjából előttem van a kép mit és mikor szeretnék!Próbálom magam felkészíteni a csalódásra.


Amúgy simán csak férjet,gyereket és jó állást,szépen berendezett lakásra vágyni nem számít hatalmasnak tervezésnek:)))


Nyugi!

2011. okt. 15. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Hasonló cipőben járok én is, habár nekem most nincs barátom.


Én azon szoktam agyalni néha hülyeségből hogy "Bárcsak el tudnék menni a jövőbe hogy láthassam hogy igen: XY lesz a férjem (vagy csak párom) és igen lesz valamennyi gyerekem". Ha ezeket előre tudnám nem izgulnék, de így olyan sz*r hogy bizonytalanságban élek, mert nem tudom vajon megtalálom-e azt akivel családot tudok majd alapítani.


És ezeket a gondolatokat sokszor már kb betegesnek tartom...


21/L

2011. okt. 15. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Érkedes, el szoktam gondolkodni ezen... Ha valakinek a szakmai háttere biztos, az magánéleti problémákkal küzd és fordítva. Én 19 éves vagyok, 5 éves stabil kapcsolatom van, párom 20 éves, szeretném, ha ő lenne a férjem, remélhetőleg kb. 2 év múlva házasodunk. De az anyagi helyzetünk elég kilátástalan. XD Én emiatt szoktam görcsölni és igyekszem tervezgetni, de általában valami keresztbe szokta vágni a terveim. Kedves kérdező! Szerintem ne aggódj ilyen dolgokon, mindenki másban szorul megerősítésre. Beszélgess a barátoddal ezekről, ha úgy érzed, nem értené félre a kérdéseid. (Néhány férfi nagyon besz@ri tud lenni, ha esküvőről, babákról van szó! :)) Sok sikert kívánok Neked az életben, és ne aggódj, rendben lesz minden. Jut Neked férj és gyerekek is. :D
2011. okt. 16. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én is tervezgettem annó, a jövőbe akartam utazni, de valahogy sosem jött be, amit elképzeltem. Egy idő után direkt leállítottam magam, hogy "jaj most ne képzelődj, ne tervezz, mert akkor az nem fog összejönni!".

Most pedig van jó munkám, pénzem, férjem, babám, házam, kocsim.

30L

2011. okt. 16. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!