Kezdőoldal » Utazás » Európa » A párommal szeretnénk elmenni...

A párommal szeretnénk elmenni nyaralni jövöre, valami nagyon szép helyre, ami nagyon romantikus. Szeretem elöre eltervezni a dolgokat, azért gondolok enyire elöre. Ti hova mennétek? Menyi pénz kellene, pl egy hétre. Ti hova mennétek?

Figyelt kérdés
2010. okt. 10. 19:54
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Menjetek Omisba! Rákóczi Feri a Class Fm-től is ott nyaralt és mi is ott voltunk idén. Horvátországban van, de olyan mintha Rió de Janeiróban lennél. Gyönyörű szép!

[link]

2010. okt. 10. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Menj Erdélybe. Az ár és a szépség, romantika között fordított az arányosság. Olcsón megúszod és itt most nem arra kell gondolni, hogy ha olcsó akkor selejt, tescos, gyér, stb. nagyon szép hely és romantikus is hidd el, kb akárhol vagy Erdélyben.
2010. okt. 10. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Omis tényleg nagyon szép hely, Rákóczi Feri sok jót mesélt róla!:-)

Én most ebbe az osztrák városba szerettem bele de nagyon: Tirol

[link]


A város közel van az olasz határhoz, így az osztrákok kicsit átvették az olasz mentalitást, és miközben Tirolban sétálsz olyan érzésed támad, hogy egy olasz kis faluban vagy. :-)

Szerintem imádnátok, mert nagyon romantikus!:-)

2010. okt. 10. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
voltam már horvátba,sajnos én nem éreztem jol magam,a tengerpart se volt jo,mert kavicsos,sziklás.szlovákiábol irok és én messzebb szeretnék menni.görögröl,spanyolrol esetleg egyiptomrol mi a véleményetek?ezek menyire lehetnek romantikusak?
2010. okt. 10. 21:10
 5/8 anonim ***** válasza:
Görögo. Rodosz. A legjobb település Faliraki. Esténként nagy élet van, homokos a strandja, nagyon sok szép helyre el lehet menni busszal is vagy bérelt kocsival. lehet hajókázni stb. ha kell róla infó vagy képek, akkor írj egy privit.
2010. okt. 10. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
romnatika akkor vagy tengerpart vagy nyugalom a hegyekben az alpokban egy kis kunyhóban ami csak a tiétek, nagy séták a gyönyörü hegyek között.
2010. okt. 11. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
szia! a "Rodoszos" vagyok, láttam, hogy írtál privit, próbáltam visszaírni, de nem küldte el, olyan, mintha nem lenne jó a mailcím, ami ugye nem lehet, mert a gyakorikérdések rendszerén keresztül küldik a levelet ilyenkor, én meg csak rányomtam a válaszol gombra... na mindegy, ha tényleg érdekel a dolog, akkor írj még egy privit msn címmel vagy egy másik mail címmel és "élménybeszámolok" neked:D
2010. okt. 12. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én tavaly nyaraltam Korfun, és csodálatos volt. A déli Agios Georgiosba mentünk utazási irodával. Mi busszal 130 eurót fizettünk a 8 éjszakáért és az útért. Rengeteg éjszakát töltöttem a számítógép előtt böngészve, és így sikerült tényleg olcsón megúsznunk. Szeptember elején utaztunk, de kitűnő volt az idő. A helység, ahol voltunk gyönyörű, végeláthatatlan homokos partal rendelkezik, a tenger meleg volt. Kétszer voltunk busszal Korfu városban, amitől tátva maradt a szám, olyan szép. Ott belépőket fizettünk, kávézóztunk. Ezen kívül még voltunk hajókiránduláson Paxoson és Antipaxoson, ami KIHAGYHATATLAN ha Korfun jársz. Kb 25 euró volt az egész napos kirándulás, és nagyon megérte! Az a türkiz tenger meg a barlangok, az valami álom! Itthonról vittünk kaját, de vettünk ott is gyrost, meg étteremben is voltunk, és így, hogy vásároltunk szuvenírokat is, stb 300 euróból kijöttünk fejenként. Tehát út+szállás+költőpénz=300 euró. Megfontoltan költöttünk, de egyáltalán nem vontunk meg magunktól semmit. Gyönyörűek voltak a naplementék, a Korfu városi szűk utcák.......uff.. Isteni!!!! Csak ajánlani tudom.
2010. okt. 19. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!