Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen ajándékötletet tudtok...

Milyen ajándékötletet tudtok ajánlani ebben a szituban?

Figyelt kérdés

Furán fog hangzani, de már évekkel ezelőtt eldöntöttem, hogy ha a feleségem szül nekem egy gyermeket, akkor ajándékkal érkezem a kórházba. Én nem is tudtam volna, hogy ez "szokás", de még rég mesélte, hogy gyerekként sokszor hallgatta, hogy mikor ő született, minden anyuka kapott ajándékot a férjétől, csak az ő anyja nem, és ez miatt milyen szomorú volt, stb... Ekkor döntöttem el, hogy én veszek majd.

A baj ott kezdődik, hogy vinnék valami ékszert, de minden fémre (arany, ezüst, még orvosi acél is) allergiás, más oldalról nézve pedig nem is rajong az ékszerekért.

Vinnék plüssöt, de mondta, hogy már nem tudná hová tenni, sok van neki már így is, könyörgött, hogy azt ne, csak a port fogná.

Gondoltam rózsára, de mintha megérezte volna, előre szólt, hogy virágot ne, mert ha élő, akkor nagyon megsiratná, ha valami történne vele, ha vágott, akkor nem lenne szíve kidobni, megszárítani meg nálunk nem lehet, próbáltuk, ellepik a katicák, szóval virág is kilőve.

Csokit nem vihetek, mert ha szoptat, nem ajánlják a csokit.

Alkoholt megint nem, erre érzékeny, a házban egy csepp alkoholt nem tud megtűrni, sajnos rossz emlékei vannak miatta.

Mikor őt kérdeztem, hogy mit vigyek, azt mondta, semmit, csak magamat, és örüljünk a babának, és felejtsem már el, hogy mi volt az anyjával, ő így is tudja, hogy szeretem.

Na igen, de én akkor is szeretnék vinni valamit :(

Tudnátok ajánlani valamit, ami nem felesleges, nem porfogó, hasznos, szép, és emlék lehet? Mert már csak pár hetem maradt, és még mindig nem tudom, mit viszek majd.

Köszi mindenkinek!


2011. okt. 15. 21:21
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Egy szép kiállítású babanaplót. Örök emlék :)
2011. okt. 15. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Nincs valami hobbid saját készítésű cucc? pl ha szeretsz rajzolni vagy nem tom. Szerintem valami saját készítésűnek biztos örülne, de ha semmit nem tudsz kitalálni szerintem mehet a cserepes virág:D
2011. okt. 15. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
2011. okt. 15. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Babakönyvvel már félidőben hazaállított a nagyi :(Azért köszönöm az igyekezetet.
2011. okt. 15. 21:29
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Én is egyből a babanaplóra gondoltam.
2011. okt. 15. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Nyaksál. Vagy kesztyű. Itt a hideg.
2011. okt. 15. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
Egy jó film DVD-n?
2011. okt. 15. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
55%
Tetováltasd magadra a baba nevét és születése napját.
2011. okt. 15. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
Fényképezőgép,és örökítsd meg a pillanatot...
2011. okt. 15. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Az első közös fotó a babával képként, vagy üveglapba gravíroztatva.
2011. okt. 15. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!