Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyukámnak 28-án lesz a...

Anyukámnak 28-án lesz a szülinapja. Mondanátok pár ajándékötletet?

Figyelt kérdés

46 éves lesz, nagyon fiatalos, olyan mint egy 25 éves. Imád kertészkedni, túrázni. Szereti, ha én csinálok neki valamit saját kezűleg, de ötletem sincs mit csinálhatnék, mivel nem vagyok megáldva túlzott kézügyességgel.


Köszi előre is!


2011. aug. 15. 22:24
 1/4 anonim ***** válasza:
56%

csinálj neki vibrátort,

de most komolyan,

lehet olyat is, aminek 2 feje van, aztán 2esbe mehet az orgia ha elég perverzek vagytok


aztán nem lepontozni

2011. aug. 15. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Esetleg vehetnél egy szép képkeretet, vagy akár egy egyszerűt is, amit te magad kidíszítenél, nyomtatnál egy olyan képet, amin együtt vagytok és beleraknád. Esetleg ha szereti a sütiket akkor te is süthetnél neki valamit.

Nem tudom mennyi pénzed van, illetve hány éves vagy, de vehetnél neki valami cserepes virágot, ami még nincs neki és tudja "gondozni" vagy kirándulni is mehettek, bár gondolom a kirándulás az majdnem mindennapi...:)

2011. aug. 15. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
0%
Fejtsél borsót vagy vegyél chilis szotyit!
2011. aug. 15. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Te magad ültess el neki egy magot, valami általad díszített cserépbe. Ne mondd el neki, mi lesz belőle, legyen meglepetés. :)
2011. aug. 15. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!