Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Megint közeledik a karácsony...

Megint közeledik a karácsony és én megint itt állok tanácstalanul. Tudtok ajánlani valami kedves (lehetőleg kézzel készíthető) ajándékötletet? (családnak, barátoknak, akárkinek. )

Figyelt kérdés
Természetesen lehet megvásárolható is:D
2009. nov. 20. 20:20
 1/4 anonim ***** válasza:
Sztem vegyél egy egyszerű porcelántányér készletet és díszítsd üvegfestékkel.Vagy csináld bögrével és a neveket írd rá.Nekem bejött:D
2009. nov. 20. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm az ötletet, már meg is csináltam:D

De várok még többet (nagy családom van:))!

2009. nov. 25. 16:29
 3/4 anonim ***** válasza:
en is uvegfesteket akartam javasolni! de ne poharra meg tanyerra mert onnan konnyen lejon ha pl mosogatogepbe teszik. ha nem tudsz szepen rajzolni keress a neten egyszeru, vicces figurakat, nyomtasd ki, csusztasd egy atlatszo irattarto foliaba, huzd meg eloszor a fekete konturt majd egyszeruen toltsd fel szinnel. 20 orat hagyod szaradni es kesz is a matrica! indulasbol kicsit draga mulatsag lehet mivel erdemes tobb szint venni plusz a kontur az kotelezo. egy uveg festek ugy 300-500FT korul van, hobby boltban talalsz.
2009. dec. 5. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Én tavaly készítettem naptárakat...Hozzávalók:13 db fehér műszaki rajzlap,közös képek minden hónapra 1,kis kézügyesség.A fedőlapot díszítettem, a többi lapot ahol a képek voltak színes zseléstollal rajzoltam, és mítricákkal díszítettem. Mindnekinek tetszett...Vagy hazudtak??? :P
2009. dec. 5. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!