Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kibírnátok-e az ő helyében?

Kibírnátok-e az ő helyében?

Figyelt kérdés

Képzeljetek egy egy hat tagú családot.. abból 5 nővel , és 100% női uralommal. apa , anya, 2anyós , 2 kamaszgyerek .

Szóval mit szólnátok ha a férfi helyébe kéne lennetek?


2011. okt. 16. 19:47
1 2 3
 21/24 A kérdező kommentje:
hát Drága utolsó előtti válaszoló remélem hogy ezt csak egy borzalmas viccnek szántad O.o..
2011. okt. 24. 16:09
 22/24 anonim ***** válasza:

Nyugodj meg, kedves Kérdező: biztos vagyok benne, hogy aki meghökkentett, játékos kedvű, okos provokátor. Intelligens, művelt és kitűnően író ember..minden sora ellentmond a tartalom blődségének. "Luciferkedett" egyet..de - lebukott! (No azért, uramisten! - én semmit ki nem zárok: láttam már karón varnyút, eleget!:-) - ha az intelligenciája, értelmiségi volta ellenére mégiscsak ezt gondolná, akkor egy szánandóra frusztrált..hímnemű:(. Az írás stílusa és tartalma között azonban annyira plasztikus az ellentmondás, hogy csak egy haszontalankodó "sátánka" lehet - azt meg itt hozta Isten!) (Beee..!)

A 13:55-ös voltam, - az "anarchista". ("Nem kell semmilyen uralom - csak együttműködés")

2011. okt. 24. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
Nálunk férfitöbbség, és mondhatjuk -uralom is volt, ráadásul én vagyok a legfiatalabb, kibírtam. Egyrészt kényeztettek, hogy egy szem lány, másrészt az utolsó voltam, akinek a véleménye számított családi döntésekben. Hímsoviniszta hozzáállás, beszólások esetén ha lázadtam, akkor én voltam a hülye. Meg anyám, persze. A fiúk mindig viccesek meg humorosak voltak, a lányok persze hisztis pitsák. Ha apám hisztizett (gyakori eset volt), akkor az persze nem hiszti volt, csak jogos kiborulás.
2013. jan. 22. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

Ja, persze, nőuralom.

Valószínűleg ki van nyalva a szegény férfiú feneke, elé van rakva az étel, takarítva van helyette, stb.

Gusztustalan kérdés.

Legtöbb ismerős családnál, ahol "nőuralom" van, elkényeztetett, önimádó férfiak leledzenek. Jaj persze gonosz nők.

2013. jan. 23. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!