Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szeretnétek kéttanús vagy...

Szeretnétek kéttanús vagy kicsi esküvőt? És akiknek csak kéttanús volt, sosem sajnáljátok?

Figyelt kérdés

Én nem tudom elképzelni, hogy csak két tanúval esküdjünk, hogy ne legyen szép nagy ruhám, virágok, sok vendég, ünneplés, lagzi.

Ti nem sajnáljátok? Nem bánjátok? Csak anyagi okokból döntöttetek így, vagy tényleg erről álmodtatok? Sosem vágytatok szép esküvőre, ahol szép ruhában vonultok be és mindenki titeket ünnepel?


2011. okt. 16. 21:29
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
46%

Egyetértek veled, én is nagy esküvőt szeretnék. :)

Kislány korom óta álmodok róla, hogy az esküvőmön majd hercegnő leszek. :D

2011. okt. 16. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
92%

én ilyent szeretnék. mindig is utáltam az olyan szituációkat, amikor az lesi mindenki, hogy hogy nézek ki, meg én vagyok a "parádésmajom" , szóval én max a szülőket és a testvéreket hívom majd meg. másrészt meg nem fogok olyan rokonokat "illemből" mgehívni meg körbeugrálni, akikkel amúgy egy szót sem váltok az életemben sem....

szüleimnek kéttanús esküvője volt, és a legszebb volt, amin valaha voltam

2011. okt. 16. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 anonim ***** válasza:
79%
Nem Mo-on élek. A párom családja itt, az enyém otthon van. Az én családomat nem tudom ide áthozni, mert nem tudnák fizetni, de a párom családja Mo-ra tud jönni. Viszont így meg a páro miatt lenne sok az utánajárkálás, iratok stb. Nálam ez nem akkora probléma. Szóval mi csinálunk egy kéttannusat, aztén nyáron hazamegyünk az ő rokonaival és partizunk. Ez egyben az ő nyaralásuk is lesz. A családom meg be tud segíteni a vendégelésbe. Amúgysem vagyok a nagyruha meg a nagy felhajtás híve. elég nekem egy bográcsozós lagzi is.
2011. okt. 16. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 anonim ***** válasza:
77%
Nekem titkos vágyam egy olyan esküvő, ahol "kettesben" lehetünk a párommal, mondjuk tengerparton vagy tó mellett :) Attól még, hogy nincsenek rokonok, még lehet szép ruhám, sőt, nem reklamálna senki, hogy miért nincs templomi esküvő, miért ez a kaja, mért nem mulatós zene szól, nem kéne kényszermosolygós rokonokat hívni etc. Az tényleg csak rólunk szólna.
2011. okt. 16. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 A kérdező kommentje:
Nem feltétlenül nagy esküvőre gondolok, ismeretlen rokonokkal. Nálunk kb 60 személy lesz, közeli család és legjobb barátok. Nem tudom elképzelni, hogy ne osszam meg senkivel az örömöm és kedd délelőtt házasodjak a hivatalban egy kosztümben, aztán menjek haza tévét nézni.
2011. okt. 16. 21:39
 6/42 anonim ***** válasza:
23%
21.38-as vagyok. Bocs a sok hibáért. Egy ujjal pötyögök és közben oda kell figyelnem másra is.
2011. okt. 16. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 anonim ***** válasza:
57%
A mi esküvőnkön több mint 500 fő volt, durván 5 milliót költöttünk rá minden extrát beleszámítva. A cél nem az volt hogy lássák mennyire gazdagok vagyunk, meg feltűnést keltsünk, egyszerűen így szerettük volna. Azóta eltelt 20 év, és még mindig harmonikus a kapcsolatunk, van 3 gyerekünk, mindenünk megvan a boldog családi élethez. Utólag visszanézzük néha a gyerekekkel, és minden alkalommal élvezettel kommentálják az eseményeket, jót nevetünk a sok különlegességen, poénokon. Persze olyan ismerősöm is van nem egy akiknek a pénz szintén nem számított volna, mégis csak egy ki 50 fős esküvőt csináltak, mert így szerették volna. Minden azon múlik ki milyet szeretne. Nem kell elítélni azt sem aki csak kicsit, de azt sem aki nagyot, maximum ha azt úgy oldja meg hogy eladósítja magát, mert ilyenre is van példa.
2011. okt. 16. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 anonim ***** válasza:
100%
A kéttanúsnak sem kell feltétlen a hivatalban lennie (sőt, az én esküvőm biztos, hogy nem a hivatalban lesz, mint írtam), és miért ne bérelhetne/varrathatna szép ruhát? A közönség hiánya ezt nem zárja ki.
2011. okt. 16. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 A kérdező kommentje:

Sokszor olvasom itt, hogy olyan esküvőjük volt/lesz. Beszaladnak hétköznap a hivatalba( mert akkor ingyenes) és szevasz. Se ruha, se szülők, se barátok, se semmi.

Nem kötekedni akarok, csak tényleg kiváncsi vaygok az okokra.

Persze, ha valaki elutazik külföldre és a tengerparton házasodnaka naplementében, azt nagyonis meg tudm érteni. Az szép és különleges. Azt nem értem meg aki semmi jelentőséget nem tulajdonít annak a fontos alkalomnak.

2011. okt. 16. 21:46
 10/42 anonim ***** válasza:
93%

25 évvel ezelőtt mentem férjhez,és nem bántam meg,hogy nem volt nagy lakodalom. A házasság sikere nem ettől függ.

Nem láttuk értelmét,hogy rengeteg embert etessünk-itassunk,csak azért,hogy utána legyen nekik miről pletykálgatniuk.

Elég sok lagziban voltam már,de ott senki nem "ünnepelte" a menyasszonyt. Gratuláltak nekik,mert így illik. De többnyire az volt a téma,hogy mennyire jó a kaja,a zene,a másiknak milyen ruhája van,éjfélre néhányan lerészegedtek,és nem győzték a rokonok csitítani őket

stb.

Ilyen esküvőből mi nem kértünk. Azt a pénzt,amibe került volna,okosabb dolgokra költöttük.

2011. okt. 16. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!