Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mért sajnáljátok a drogosokat?...

Mért sajnáljátok a drogosokat? (többi lent)

Figyelt kérdés

Mindenről ami történik veled az életben, csak te tehetsz róla. Arról, ami rólad szól. Másokat hibáztatni, hogy "belerángattak", vagy "rámerőszakolták, pedig nem akartam..." csak egy illúzió.

Aki le akar állni, az le is áll, akiben meg nincs annyi erő, hogy leálljon, az egy fölösleges ember a társadalom számára...a gyengék mennek a lecsóba. Betörnek, lopnak, rabolnak a pénzért...

Mi a véleményed erről?


2011. okt. 19. 19:50
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/kultura-es-kozosseg__egyeb-ker..



Ez. Én írtam ki. Nagyjából ugyanazt gondolom, mint te, bár szerintem nem ilyen egyszerű. Adott esetben rám is hatással lehet a ténykedésük.

2011. okt. 19. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

én nem sajnalom öket,mindenkinek maganak kell eldönteni mit akar az élettöl.és ezt ugy mondom h én is ebben éltem kb 8 hónapig,az embernek sajat maganak kell eldöntenie melyik utat választja,nekem se segitett senki.

2011. okt. 19. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
93%
nem sajnálom.
2011. okt. 19. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
73%

Én az a pénzt sajnálom legjobban amit befizetek a közös TB kalapba,és onnan a szeretett kormány a drogosok cseretű programjára költi a pénzemet miköben meg életmentő műtétek maradnak el, mentő állomások szünnek meg a pénzhiány miatt.

Szóval én nem őket sajnálom,hanem azt hogy vannak...

2011. okt. 19. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
42%

Ki mondta hogy sajnáljuk?

Én tuti nem sajnálom Őket, amúgy beteg emberek(ha rászokik egy keményebb drogra, kifordul önmagából rá se ismer a környezete teljesen a drog rabja lesz és mindent megtesz érte.Kegyetlenség amit az emberekkel letud művelni.Minden esetre nem közveszélyesek, mert általában a családjuk hátán nyűg és ennyi, elgyengült emberek mások nem bántanak és nem is foglalkozznak másokkal.Meg van a kis drogos társaság és ennyi.Ez a TB elég nagy fasszág nagyon kevés drogos vesz ilyet igénybe(ha meg igénybe veszi gondolom az anyjáék is fizették a Tb-t tehát lefedezi a család), tartozkodnak a nyílvános helyektől, dokiktól.Félnek a zsaruktól.

2011. okt. 23. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
Discokban veszélyesek maximum ha speedet használ az illető lehet agresszív is.Minden esetre a drogosoknak is sok rétege van, szal nem lehet egy kalap alá venni egy füves tinit egy kokszos cigányt vagy egy herkás junkiet..(szokás)
2011. okt. 23. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
Nem sajnálom őket. Viszont a társait igen, akiknek el kell őt viselniük. Az ilyeneket likvidálni kellene.
2011. okt. 23. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
79%
Családon belüli erőszak terén nagyon elől állunk, ez csak azért nem feltűnő, mert éppen az USA még minket is megelőz, de egyébként a legtöbb más országgal összehasonlításban nálunk nagyon magas a családon belüli erőszak. És nemcsak a családon belüli erőszak okoz olyan talajvesztést, hogy drogosok, meg általában neurotikus emberek kerülnek ki. Aki meg bántalmazó vagy elhanyagoló családban nő fel, annak kevés reménye van (hiszen neki az a közege, eleve összehasonlítási alapja sincs). Szerintem a legtöbb bántalmazott gyerek tulajdonképpen nem is tudja, hogy ő bántalmazott gyerek, ha meg megmondják neki, akkor meg nem tud vele mit kezdeni (ha egyáltalán elhiszi és megérti). És ez még csak az egyik a sok lehetséges rizikófaktor közül. Egyszóval igen, sajnálom a drogosokat, mert nem feltétlenül tehet mindegyik róla. A prostituáltak meg úgy tudom elég nagy jelentős részben az állami gondozottak körül kerülnek ki. Ha neki nincs talaj a családi múltjában amihez, amihez nyúlhat kapaszkodni, akkor azt mi csak kívülről látjuk úgy, hogy könnyű lenne neki.
2011. okt. 23. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim válasza:

A településen, ahol élek is nemrég derült ki egy fiúról, hogy drogozik. A rendőrök éjszaka mentek házkutatásra, meg is találták az anyagot. A fiú anyjához mentek az ilyen jóarcú emberek, hogy a gyerek ennyivel, meg ennyivel tartozik. Ettől függetlenül nem fogom elkerülni se a gyereket, se az anyját. Ugyaúgy köszönni fogok, beszélgetni velük.

És igen, én sajnálom a drogosokat. Ha otthon minden klappol a gyerek nem a drogban és az italban keresi a boldogságot. És tudjátok mi az érdekes? Az esetben, amit leírtam, az anyuka családgondozóként dolgozik. Valamit nagyon el kellet szúrnia, hogy a fia ebben talál örömöt.


13/L, Veszprém megyéből.

2011. dec. 11. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim válasza:

Előző vagyok.

Az utcánkban is lakik két fiú (testvérek), ők is drogosok. Ők mégis előre köszönnek nekem az utcán, mosolyognak, és én igenis kedvelem őket. Semmi bajom nincs elük. Mielőtt írnátok: Tudom milyen egy betépett ember, és azt is tudom, hogy milyen mikor valaki öntudatlan állapotba issza magát. Ettől függetlenül nincs más, amit felhozhatok ellenük. Ugyanolyan emberek mint mi. Mindenki követ el hibákat. A drog, és az alkohol rossz dolog, és én tisztelem, azokat akik ki szeretnének szállni ebből. Még jobban, akiknek sikerült. Egyszer majd mindegyikük rájön, hogy abba kell hagyni. Vagy előbb vagy később.

2011. dec. 11. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!