Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak! Tényleg létezik...

Férfiak! Tényleg létezik "férfimegérzés"?

Figyelt kérdés

Nemrég derült ki egy jóbarátomról, aki családos, hogy egy munkatársával titokban (ezek szerint nem sikerült annyira jól titkolni) összejöttek. Nagyon meglepődtem, mert emberileg nagyon szeretem a fickót, a feleségéről is mindig tisztelettel, szeretettel beszélt.


Amikor a férjemnek meséltem, mondta, hogy ő "látta, hogy ilyen típus". További kérdezősködésre azzal tudta alátámasztani, hogy "férfi megérzés".

Valóban létezik ilyen?


2011. okt. 17. 11:22
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
valóban létezik, és ritkán csal.
2011. okt. 17. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Van megérzés, valóban nem nemhez kötött, inkább alkattípushoz (intuitív).


A valódi megérzés a mély tudattalanból jön, magyarul azok az emberek a jó megérzők, akik összhangban vannak a saját tudattalanjukkal ill. magasabb szinten a kollektív tudattalannal.

2011. okt. 17. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Már válaszoltam erre a kérdésre, de muszáj ezt is leírjam. Háromszor jöttem ide vissza megnézni a válaszokat, és mind a 3 alkalommal először férfimérgezésnek olvastam a kérdést. Egész egyszerűen jobban rímel, természetesebben olvaslik.
2011. okt. 17. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Én is férfimérgezést olvastam, azért léptem ide:D
2012. júl. 22. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Én is azt olvastam, és vagy 5x visszaolvastam, de csak nem esett le...tök zavarosnak tűnt az egész :D
2012. aug. 4. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!