Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Főleg, férfiak válaszát...

Főleg, férfiak válaszát várom! Létezik, olyan, hogy egy férfi egész életében szerelmes legyen egy nőbe és ne kelljen neki más?

Figyelt kérdés

Adott vagyok én és a barátom, kicsivel több mint egy éve vagyunk együtt.

Eddig őszinte volt hozzam, de most azt mondta, hogy én nagyon jó vagyok, elképzeli az egész életem velem, de kell neki ennél több, vagyis több csaj.Érzem, hogy szeret, tudom, hogy szeret, azon gondolkodtam, hogy nem csak eljátszott ezzel a gondolattal, hogy milyen lenne mással.


Ti férfiak, tényleg így gondolkodtok?

Hogy egy nem elég, él bennetek a vadász ösztön még mindig?


2011. jan. 24. 09:43
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
61%
Látod, én ezért nem bízok meg 1 pasiban se 100%-osan. Ki tudja, mikor kell neki egy jobb, szebb. Hiába mondja, hogy nem csalna meg, tudom, hogy ha egy tökéletes nő állna előtte meztelenül, rámászna.
2011. jan. 24. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
100%

Hát most hiába nézzük azt, hogy nőkben is mennyire lehet bízni...Annyira mint a férfiakban, csak a nők még furfangosabbak.

Amúgy igen létezik, olyan aki csak 1 nővel le tudja élni az életét, úgy hogy ne kelljen más. Gondolatban lehet, hogy elfantáziál, de attól létezik.

2011. jan. 24. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim válasza:
8%
Igen,minden férfi igen aki azt mondja hogy nem az hazudik. Vagy olyan csunya hogy másnak ugysem kellene.
2011. jan. 24. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 Gishart ***** válasza:
100%

A kérdésedre válaszolva. Létezik. Valamiért elterjedt aza tévhit, hogy a férfinak nem elég egy nő. Ez kb ugyanolyan, mint a szőkenős dolog. Elterjed, s bár lehet hogy az emberek 99.9%-ra igaz, de van kivétel. Nekem első barátnőmnél akit nagyon szerettem, megfordult a fejemben, hogy milyen lehet mással. Milyen lehet egy olyan lánnyal, akit én elképzeltem. De ha szeretem, akkor minek csaljam meg? Azért, hogy elveszítsem? Egy normális ember nem tesz fel egy kapcsolatot csak azért, hogy megtapasztaljon egy kis mást. Másrészt pedig tökéletes nő nem létezik. Ez tény. Nincs olyan nő, aki bármelyik férfinak úgy jönne be, hogy nem talál benne hibát. Mint ahogy tökéletes férfi sem létezik. És ezáltal ideál sem. Persze sok az olyan akiben benne van a "vadászösztön", de én hűen mondom mindenkinek azt, hogy van kivétel. Elvégre, minek tegyek fel egy kapcsolatot azért, hogy megtapasztaljak valamit, ami lehet hogy nem is jönne be...


By:

Gish

2011. jan. 24. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
87%

A fantáziálás is elég ocsmány dolog szerintem...

Milyen megalázó már. Veled van, de egy másikról, egy jobbról álmodozik.

Rohadtul megalázó...

2011. jan. 24. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
24%
Jaj te rohadtul tökéletes kapcsolatban élő emberke lehetsz :))))
2011. jan. 24. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
100%
"LEHET", hogy elfantáziál, DE ATTÓL LÉTEZIK ILYEN. Nem kell tovább kommentálni a hozzászólásomat!!
2011. jan. 24. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem van olyan pasi!
2011. jan. 24. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 A kérdező kommentje:

Tehát akkor ti férfiak is, néha elgondolkodtatok azon, hogy nem elég nektek a párotok, jó lenne más is?

Még, azt is mondta, hogy neki kicsivel több szabadságra van szűksége. Én még mindig, azt gondolom, hogy eljátszott ezekkel a gondolatokkal és elmondta, mert őszinte szeretne lenni.

Én is nem egyszer gondoltam ilyenekre.

Most annyira bizonytalan vagyok vele kapcsolatba, nem tudom, mit tegyek.

2011. jan. 24. 09:59
 10/37 anonim ***** válasza:
93%

Létezik. Ha a férfi szerelmes egy nőbe,s kölcsönösen megkapnak mindent egymástól,akkor egyik félnek sincs szüksége a párján kívül másra. Teljesen mindegy, hogy férfiről,vagy nőről van szó. Én megkapok mindent a barátnőmtől,egy éve vagyunk együtt,1 hónapja össze is költöztünk. A lány remekül "teljesít" az ágyban, nem csak szerelmes pár vagyunk,de legjobb barátok is. Nincs olyan,amit ne tudnánk egymással megbeszélni. Ha probléma merül fel,természetesen azt is megbeszéljük,ahelyett,hogy egyből rohannánk máshoz. Házias is.

Nyilván, vannak nála szebb, meg jobb nők,de nekem nem kell egyik sem, mert tudom azt, hogy azok a nők nem rendelkeznek olyan tulajdonságokkal,mint a kedvesem, és ugye pont azért szerettem bele ebbe a lányba, mert olyan amilyen. Jelenleg nem tudnám elképzelni mással az életem,úgy érzem,megtaláltam, ő a nagy ő.

Ez a vadász ösztön pedig szerintem hülyeség,ha megkapok mindent a páromtól,akkor miért kellene más nő? A te esetedben,ha ilyeneket mond a barátod,akkor valószínűleg valami hiányzik a kapcsolatból,vagy pedig túl jó dolga van melletted,amit nem tud értékelni. Szerintem beszéljétek meg, s ha továbbra is él benne az a bizonyos vadász ösztön,akkor hajtsd el...Ne hagyd magad megalázni!

29/F

2011. jan. 24. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!