Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Őszintén, "normális" ez a...

Őszintén, "normális" ez a reakció tőlük? Vélemény?

Figyelt kérdés

Nyáron elég sokat híztam ami meg is látszik.

ezt én is észrevettem és nemrég elhatároztam magamban , hogy sportolni fogok (amit nem hisznek el mert sosem voltam túl sportos).

Nos anyukámék úgy gondolták ez nem normális, mivel eddig szinte sosem szedtem fel semennyit. most pedig el akarnak vinni orvoshoz. szerintem csak túlreagálják. szerintetek?

14\L


2011. okt. 17. 14:56
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
28%
Valami oka csak van annak, hogy meghíztál. Ez aggasztja őket. Ezért viszont hülyeség orvoshoz menned, ne hagyd magad elvitetni. Fogd vissza magad, sportolj és le fog menni.
2011. okt. 17. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem baj.

Jobb, mintha rád sem bagóznának, és hagynák, hogy csak hízzál.

Sok ilyen panasz van itt, hogy az anyuka tömi az amúgy is kövér gyerekét.

A te eseted még mindig szerencsésebb.

Törődnek veled, és ez jó.

2011. okt. 17. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
48%
Abban a korban vagy, hogy most fejlodsz, hizol melle. Mozogj, sportolj, ne egyel sok hulyeseget, nem kell ide orvos. (Lehet hogy attol felnek, hogy terhes vagy?)
2011. okt. 17. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
70%

szerintem egy orvosi kivizsgálásba nem halsz bele. Lehet h nyirokcsomókkal van gond, ha túl sokat híztál.

Amúgy van olyan, h tinikorban egy bizonyos időben ducibb az ember. Hány kilóval lettél több?

2011. okt. 17. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

simán hízhattál betegségtől is - a sport jó dolog, az orvosi kivizsgáláson meg mi bajod lehet, vagy megnyugszik mindenki, hogy nincs bajod, vagy ha van, akkor még idejekorán észrevették és kezelni fognak


örülj neki, hogy foglalkoznak veled a szüleid :)

2011. okt. 17. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
18%
ha elkezdesz sportolni fél év egy év alatt lemegy, de mivel nőni fogsz még úgy max pár év.én is duci voltam 12-15 éves koromig.semmi extra nincs ebben, csak kicsit szar ennyi
2011. okt. 17. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Az orvos maximum továbbküld egy vérvételre, hogy megnézze, rendben van-e a vérképed.

Egyébként nem baj az, hogyha egy szakembertől is hallasz tanácsokat, ettől te még bátran elmehetsz sportolni, mozogni!


Sok sikert! :)

2011. okt. 17. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
43%
szerintem mondd meg a szüleidnek, hogy várjanak pár hetet és beindul a fogyásod, semmi szükség orvosra! :)
2011. okt. 17. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
10%
Szerintem normális, mert betegségtől is lehet. És valóban, hátha azt hiszik, hogy babát vársz?
2011. okt. 17. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Az orvostól bajod nem lesz. Anno én is voltam ilyen kivizsgáláson, mert rettenetesen elhíztam. Három napra befektettek a kórházba, spec. diétán voltam és naponta többször vettek vért. Persze nem volt semmi bajom, és miután nekiálltam rendesen sportolni (heti 3) egy év alatt lement.


De ismerek olyat, aki mellékvese gond miatt hízott el és ha nem ment volna orvoshoz, bele is halhatott volna. Plusz lehet pajzsmirigy gond, cukorbetegség meg kismillió más, amit együtt jön a serdülőkori hormonális változásokkal és ha most észreveszik, simán kezelik. Ezek inkább a ritka kivételek, de egyet értek azzal, aki azt mondta: örülj, hogy így féltenek.

2011. okt. 17. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!