Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 21 éves csaj vagyok tetszik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

21 éves csaj vagyok tetszik egy 17 éves fiú! Ugye ez nem normális? Ja a fiúnak én is tetszem de nem merek vele mutatkozni az utcán mert kinevetnének. Vélemény?

Figyelt kérdés
2011. márc. 28. 14:27
 1/8 anonim ***** válasza:

Nekem 16 évesen volt egy 20 éves barátnőm és senki sem nevetett ki :) Jó persze voltak ilyen cukkoló megjegyzések de ennyi az inkább vicc nem bántás :D Jó volt.

17/F

2011. márc. 28. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha felszínes vagy akkor előfordulhat. De ha nem csak a külsőségek számítanak, akkor ez nem fog érdekelni. Egyébként sincs a homlokotokra írva a korotok.
2011. márc. 28. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Pinocchio ***** válasza:
Szívesen megkeresném a fiút hogy átadjam neki az ország legszerencsésebb fajankója díjat.
2011. márc. 28. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Látom te is egy vagy a rengeteg "tucatlány" közül, aki más véleményével foglalkozik. Ha tetszetek egymást akkor csak rajta. Vagy működik vagy nem. Ha nem jön össze az nem a 4 év miatt nem fog összejönni.
2011. márc. 28. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

14:33 Nincs? De, az embereken látszik a koruk, főleg ennyi idősen.


Igen, ez nem normális. De csinálj amit akarsz, valószínűleg még éretlen vagy a korodhoz képest, szóval a fiatalabbak jönnek be. Ezzel nem tudsz mit kezdeni. Ha csak szexelni kell, akkor meg nem is kell az utcán mutatkoznotok :)

2011. márc. 28. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

16 évesen volt 24 éves csajom, és tuti volt, mindent tőle tanultam. A stílusunk annyira eltért amennyire csak lehetett, ő magassarkús kosztümös volt, én meg csőnadrágos rocker :))))

Nem is mentünk sehová, csak az ágyig. De rengeteget beszélgettünk a szex mellett. Mindketten tudtuk, hogy vége lesz- mert nem lehetett állandóan bújkálni- de éppen ezért soha nem volt sértődés és veszekedés köztünk. Mintha mindig először találkoztunk volna...

Node félre a nosztalgiát,

ha a stílusotok egy kicsit is egyezik, nyugodtan mozoghattok együtt. Kérdezd meg a srácot, hogy veheted e fiatalosabbra a ruhatáradat, nem néz-e majd hülyének... Senkinek sem fog még feltűnnni ebben a korban.

Szóval, élvezzétek!

2011. márc. 28. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
4év semmi csak a 20éves csajoknak mindig az idősebb kell, azután meg szívnak s fiatalabb lesz nekik:D
2011. márc. 28. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
36%

Ne hallgass az olyan ostobákra, mint a 14:47-es, aki azt sem tudja mit beszél itt, csak okoskodni akar.


Kérdező! Te egy nem létező problémát boncolgatsz. :)

2011. márc. 29. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!