Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Létezik normális anyós-meny...

Létezik normális anyós-meny kapcsolat? Mit tegyek menyként, hogy ne legyőzni akarjon, hanem elfogadja, hogy nem csak ő tud mindent, más vélemény is létezik az övén kívül?

Figyelt kérdés
Mindenkivel szörnyű anyósom, férjem is kerüli, de az unokákat nem akarom eltiltani, pedig nagyon felelőtlen és sértődékeny is anyósom.
2011. febr. 15. 14:11
 1/10 anonim ***** válasza:
87%

Biztosan létezik, hallottam már ilyet..:)

A te esetedben ráhagynám a véleményét, nem állnék le vele vitázni.

Ha viszont felelőtlen, akkor az unokáit nem bíznám rá. Nem tiltanám el, de rá nem hagynám őket felügyelet nélkül.

2011. febr. 15. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
80%

ha a kezdetektől nem jó a viszony akkor esélytelen megjavitani,legalábbis én ezt veszem észre a környezetemben

(a mi kapcsoaltunk normális,elfogadta hogy nem veszem el a kisfiát,sőt,rájött,hogy sok jó dolgot tud csinálni a felszabadult idejében,és plusszba jó helyen van a fia is)

2011. febr. 15. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
59%
Én nem hiszek benne. Ez már a harmadik házasságom,egyik anyósnak se voltam jó. Nem vagyok pedig egy lusta ember,mindig dolgoztam még helyettük is, még se voltam jó.
2011. febr. 15. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
87%

Szia!


Mi jól kijövünk az anyósommal. Gondolom ez azon is múlik, hogy áldott jó lelke van, és az ő anyósa igazán gonosz volt ő vele, így ismeri a buktatókat. :)

Na persze az is igaz, hogy 200 km van közöttünk, de szívesen megyünk hozzájuk, és ők is hozzánk.


Üdv!

2011. febr. 15. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
27%

Nem tudom, hogy létezik, én még nem láttam ilyent.

Szerintem a menynek nincs oka kikezdeni (csak nagyon ritkán) az anyóst, az anyóstól viszont elvették a fiát, ezt a jellemétől függően képes feldolgozni, ezért szerintem (szinte) minden anyós-meny probléma erősen az anyós jellemétől függ, nem a menytől.


Menyként szerintem nem tehetsz semmit, anyóstól függ a viszony. Csak normálisan viselkedhetünk, nem vesszük fela kidobott csatabárdot, de ettől még a viszony nem lesz "jó", csak jobb, mintha akkor lenne, ha belemennénk a játszmába.

2011. febr. 15. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Jázmin anyucija válasza:
35%
Az én anyósom mindig a kedvemben próbál járni, és ügyel arra, hogy véletlenül sem bántson meg, de mégsem szeretem túlzottan.
2011. febr. 15. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Létezik, az én anyósom nagyon jófej :)


De nálad nem ez a baj. Ha mindenkivel kiállhatatlan,akkor vele van a baj.

2011. febr. 15. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
És akkor éljünk örök harafban? Pár dologban függünk tőle, szóval nem túl okos dolog beszólni, mert extra sértődékeny és bosszúálló. :(
2011. febr. 16. 07:11
 9/10 A kérdező kommentje:
bocs: haragban
2011. febr. 16. 07:11
 10/10 anonim ***** válasza:

"És akkor éljünk örök haragban?"


Él-JÜNK?? Nem, Neked nem kell haragban élni vele. Erről írtam, egy kapcsolat mindig függ mind a 2 féltől. Az ő reakcióiról, hozzáállásáról ő dönt, ezt nem spórolhatod meg. Szerintem "csak" normálisan viselkedhetünk, nem vesszük fel a kidobott csatabárdot, de ettől még a viszony nem lesz "jó", csak jobb, mintha akkor lenne, ha belemennénk a játszmába. Nyilvánvaló, hogy nem olyan egyszerű ezt megcsinálni, mintha ő is normálisan viselkedne, de szerintem még mindig jobb, és nemcsak azért, mert függtök tőle, hanem ettől függetlenül is.

A legjobbakat kívánom!


tegnapelőtt 14:34

2011. febr. 17. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!