Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Az oké, h anyám nem hoz haza...

Az oké, h anyám nem hoz haza kaját, de most közölte, hogy jövő héten kijelent. Erre mit lépjek?

Figyelt kérdés

Fizikailag 3 hét alatt teljesen összetört. Nem volt hajlandó még egy kiflit sem hazahozni, én közben gőzerővel keresek munkát. Ez oké.


De most ki is akar jelenteni? Meg úszitja ellenem az apámat? hogy teheti ezt meg?


2011. okt. 17. 18:33
1 2 3 4
 1/40 A kérdező kommentje:
mm engem tört össze.
2011. okt. 17. 18:33
 2/40 A kérdező kommentje:
teljesen leépült az agyam. egy összefüggőbb szöveget is neheten tudok elolvasni. nem jut tápanyaghoz.
2011. okt. 17. 18:36
 3/40 A kérdező kommentje:
igy is volt, hogy egy hetig korhazban voltam enyhe agyhartyagyulladas miatt. szerintetek bejött? fel sem hivott.
2011. okt. 17. 18:38
 4/40 anonim ***** válasza:
100%

Hány éves vagy?

Milyen iskolád, végzettséged, szakmád van?

Mit jelent konkrétabban, hogy gőzerővel keresed a munkát?

Milyen módon teszed magad ez mellett hasznossá otthon?

Egyébként mit követtél el, hogy a mama ennyire kiakadt?

2011. okt. 17. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:
100%

Hát igen nekem is ezek a kérdések jutottak az eszembe....

Miért akar kijelenteni???

Nincs hová menned??

2011. okt. 17. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 A kérdező kommentje:

Hány éves vagy?


20

Milyen iskolád, végzettséged, szakmád van?


érettségi, +muveszeti

Mit jelent konkrétabban, hogy gőzerővel keresed a munkát?


eljárok interviewkra, ismerősöket kérdezgetek. most úgy néz ki kapok majd valamit. de egyáltalán hogy járok majd be, ha közben kijelentenek a lakásból? tescoba sem vettek fel. túljelentkezés van, sőt létszámstopp.


Milyen módon teszed magad ez mellett hasznossá otthon?


takaritok, mosogatok. megjavitom ami elromlik, elpakolok dolgokat. kiviszem a szemetet.


Egyébként mit követtél el, hogy a mama ennyire kiakadt?


Egyszeruen megőrült. A paranoid skizofrénia enyhe tüneteit veszem rajta észre. Tanultam, mentem volna tovább egyetemre és (még 17 évesen kezdődött ez az egész) elzavarta apámat mondván fél tőle, aztán azóta engem próbál.

2011. okt. 17. 18:43
 7/40 A kérdező kommentje:

Miért akar kijelenteni?


passz.


Nincs hova menned?


nincs. max ha fizetek, vagy beszállok a rezsibe.

2011. okt. 17. 18:46
 8/40 A kérdező kommentje:

tulajdonképpen elkönyvelte, hogy én egy gonosz, istenellenes ember vagyok, hogy bosszút akarok rajta állni. és elkezdett utálni. de ez az egész belül történt. olyan mint amikor van egymás mellett két kémcső. az egyikben viz van a masikban meg valami két folyadék összeöntve amitől felpezseg. nem tudom mitől pezsgett fel, de az biztos, hogy nincs közöm hozzá.


Én próbáltam rendbehozni a helyzetet, a kedvességre is gorombán reagált. ráadásul olyan depresszióba zavart ezzel az egésszel, hogy az élettől is elment a kedvem. persze próbálom nem kimutatni. erősnek lát. észre sem veszi, meg sem hallja, ha kimutatom neki, hogy nem értem. és nem esik jól. meg sem hallgatja az embert. olyan mint valami zárt kémiai reakció. jobb távol lenni a dologtól, és ha belenyúlsz csak lemarja a kezed.

2011. okt. 17. 18:50
 9/40 anonim ***** válasza:

Először azt írtad, hogy a papádat is ellened uszítja.

Most azt írod, hogy a papádat is elüldözte.


Akkor most mi van a papáddal? Beszélj vele!!

Másrészt valószínű az a gond, (az egészségén kívül) hogy egy keresetből nem tudja fenntartani a lakást és 2 ember havi kajáját stb.

Valami alkalmi munkákat, vagy munkanélküli, önkormányzati segélyt kellene kérni.

2011. okt. 17. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:
Menj apukádhoz!
2011. okt. 17. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!