Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Párom édesanyja közölte hogy...

Párom édesanyja közölte hogy cska kihasználom a fiát szerintetek is? (többi lent)

Figyelt kérdés
11 hónapja vagyunk együtt párommal körülbelül 8 hónapja ott töltöm a hétvégéimet vagy csak a szombatot, nem érzem még úgy hogy kikell menenm a konyhába megfőzni, nem érzem otthon magam náluk. Az kihasználás hogy pl a párom csinálja meg a vacsorát (odarakja a gáztűzhelyre a virslit, amit elötte én sedek ki a bőréből) vagy tojásrántottát csinál. egyszer csináltam neki nem felelt meg mert ő egybe szereti énm eg úgy nem tudom megcsinálni csak ha kicsit darabosabb.
2011. márc. 24. 12:33
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
82%
Nem várhatja el anyósod, hogy vendégként Te főzd meg a vacsorát.
2011. márc. 24. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
múltkor kérdeztem hogy segíthetek e azt mnodta igen pakoljak ki elkezdtem pakolni párom mögém állt és hogy menjek be a szobába majd ő megcsinálja mondtam neki hogy de segítek erre elkezdett üvölétözni hogy de menjek be és pihenjek
2011. márc. 24. 12:39
 3/24 anonim ***** válasza:
91%
Biztos hogy csak a párod anyukájával van a baj? A leírtakból neki sem "felelsz" meg!
2011. márc. 24. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
92%
Ilyenért üvöltözött? És TE ezt hagytad? 11 hónap után kicsit nagyon dúrvának tartom ezt a viselkedést! Én már rég otthagytam volna! 23/N
2011. márc. 24. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
75%

üvöltözni???

Még most hagyd el......

2011. márc. 24. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
14%
Milyen hülye páros van de az anyja sem normális gondolom akkor te sem lehetsz egy 100as csaj kedves kérdező
2011. márc. 24. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
80%

TE JÓ ÉGGG!!!! Akkor én teljesen kihasználom a férjemet! Hiszen nálunk ő főz minden hétvégén 4-5 fogásos vacsorákat,mert imád alkotni a konyhában...

JA! ne nevettessen már az anyósjelölt! A kihasználás nem innen kezdődik..

Én 10 éve élek boldog házasságban de én sem turkálok idegen hűtőben..Anyósom egy áldott tündér,de még az ő konyhájában sem főzőcskézek amikor ott vagyunk 3-4 napokat..Anyósom főz ránk,vagy a férjem...Hoppá..Akkor én az anyósomat is kihasználom???

(ez csak vicc)

Sajnállak,mert egy olyan anyóssal áldott meg az ég,aki nem is akar elfogadni..és ez csak ürügy,mert nincs más ami ellened szólna..

2011. márc. 24. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
nem csak párom anyukájával van baj párommal is, 6 nap késés után megjött de a 4. napnál közölte hogy vége mert neki akkor nincs semmi kötelezettsége a gyerekkel kapcsolatban az a bajhogyn agyon szeretem
2011. márc. 24. 12:48
 9/24 anonim ***** válasza:
87%
A párod miért nem hagyja,hogy segíts??? Azért ez nem ciki...Én is örömmel segítek az anyósomnak és a párom nem kiabál,hogy ne tegyem...Komolyan ! Itt több gondokról van szó..ugye?
2011. márc. 24. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
43%

ez kihasználás?


párom anyja 4 év után se hagyja hogy én csináljak bármit...

ha itthon megcsinálok sütit akármit,akkor az finom,elfogy,de az ő konyhája,ő főz,én főzzek a sajátomban


de hogy párod rádüvölt...rám csak egyszer lehetne,utána nem látna többet...

23/N

2011. márc. 24. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!