Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi tévő legyek? 3 hetes...

Mi tévő legyek? 3 hetes terhes vagyok, a férjem közölte velem hogy el akar válni tőlem, Mondjam meg neki hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés
Mert régebben ő is akart gyereket.. de azt meg nem akarom hogy a baba miatt maradjon velem.. Egyedül nem tudnám felnevelni a picit, vetesem el? 24 N
2009. nov. 12. 17:47
1 2 3 4 5
 1/46 anonim ***** válasza:
65%

Három hetes terhes nem lehetsz. Ha már kimutatató, akkor már öt hetes vagy.

Mindenképpen mondd el a férjednek, és figyeld a reakcióját! Nem írtad meg, miért is akar elválni, úgyhogy egyelőre okosabbat nehéz erre mondani.

2009. nov. 12. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/46 anonim ***** válasza:
78%
mindenképpen menj el orvoshoz és ha az orvos megállapította a terheséget mond el neki. ugyan olyan joga van tudni mint neki. neki köteles gyerektartást fizetnie.
2009. nov. 12. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/46 A kérdező kommentje:
Azt mondta hogy van más nő az életébe. és hogy már írántam nem érezz semmit:!
2009. nov. 12. 18:00
 4/46 anonim válasza:
49%

szerintem is mondd el.

En atestem egy abortuszon, de ugy erzem sosem fogom megbocsatani magamnak, hogy a konnyebb utat valasztottam.

Engem is elhagyott a baratom. Mondjuk o akkor ammikor kiderult hogy terhes vagyok es a szulei azt mondtak neki hogyha engem es a gyereket valasztja ok nem allnak vele szoba tobbet.. oket valasztotta.. azota most ismet egyutt vagyunk, mert hianyoztam neki es o is nekem.. es ha minden igaz en is terhes vagyok :)

2009. nov. 12. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/46 anonim válasza:
67%

Meg annyi, hogy az abortusz utan nagyon nehez.. iszonyatos lelkiismeret-furdalas.. hisz abbol ami most benned van egy elet szulethet.. persze ez nem 100 % de benne van a pakliban..

Szeretnem, ha te nem kovetned el a hibat amit en..

2009. nov. 12. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/46 anonim ***** válasza:
58%
Szerintem mindenképpen mondd meg neki hogy terhes vagy, az elvetetésen pedig ne is gondolkozz. Akár vele akár nélküle is sikerülni fog felnevelni a kicsit. Azt se tudhatod 1-2 hónap múlva hogy alakul a kapcsolatotok, mennyire komoly ez a válási szándék. A fogantatástól kezdve már valóságosan él a pici babád, gondold el, ha téged elvetettek volna a szüleid annakidején, akkor te sem léteznél. Még minden rendeződhet, ha mégis elváltok, elmondani nem lehet mekkora boldogság egy gyermek, nem fogod megbánni ha megtartod. Mindenesetre a legjobbakat kívánom Nektek.
2009. nov. 12. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/46 anonim válasza:
87%

Ha mas no irant erez valamit az egy dolog..

engedd menjen utjara, de tudasd vele,hogy terhes vagy.. es mondd meg neki, nem amiatt , mert szeretned ha maradna, hanem , mert jogaban all tudni, hisz az O babaja is.

2009. nov. 12. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/46 anonim ***** válasza:
24%

jó nagy szem*ét riban*c férfjed van.


Mond meg neki, hogy menjen csak a nőjéhez, de terhes vagy és ezt nem fogja megúszni büntetlenül.

amúgy az ilyen pasi megérdemelné, hogy kiheréltessék.

Miért nincs erre törvény?


Ha nem tudod a gyereket fenntartani biztonságos szülőkhöz is kerülhetne, nem?

Vagy a pasid felneveli az új nőjével.

2009. nov. 12. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/46 anonim ***** válasza:
67%

Mondd neki, hogy menjen, ha szeretne. Ezzel nincs mit tenni.

Majd ráérsz tudatni vele, hogy terhes vagy, hiszen nem szeretnéd, ha CSAK emiatt maradna. Ha visszatalál, akkor jó. Van még idő.

De én nem vetetném el a helyedben. Miért ne tudnád egyedül felmnevelni? Anyagilag majd segít az apa is természetesen. Azért ne öld meg a kisbabádat.


Meg aztán nem hiszem, hogy sokáig egyedül maradsz ám!

Aztán ha netán következménye lenne a műtétnek (pl. nem lehet többé gyereked),sose bocsátanád meg magadnak. Meg azt se szerintem, hogy megöletted őt.

És ha apa 3 hónap múlva isszajön, mert rájön, hogy hülyeséget csinált? Akkor hogy nézel a szemébe???


Szóval apa mehet, aztán 1-2 hónap múlva majd elmondod neki, ha tartósnak bizonyul az új kapcsolata, vagy esetleg visszajön anélkül is.

Most fontos, hogy nyugodt tudj maradni.

2009. nov. 12. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/46 anonim ***** válasza:
86%

Ha válni akar és nem érez irántad semmit, plusz nője is van, hogy csinálhatott gyereket?

Vagy nincs tisztában azzal, miből lesz a gyerek? A tisztelt urad így-vagy úgy, feléd, maga felé, szerető felé, de felelőtlen becsapós játszmát űzött.


Aki menni akar, azt hagyni kell, örök törvény.

Menjen.

Kegyetlen ügy, de neked meg kell hozni azt a döntést, hogy akarod-e ezt a kis életkét, egyelőre egyedül.

Végleg nem maradsz egyedül, számos nőt ismerek, aki boldog anya és később találta meg az igazi párját.

Ha elveteted, az fájhat nagyon, ahogy az előző hozzászóló is írta. Ez is döntés, el sem ítélhető...

Amúgy sajnos a helyzet őszinte megbeszélése nem megkerülhető. A tudta nélkül nehogy elvetesd, mert azt nagyon megbánhatod és bosszú íze is lenne.

A legtisztább szándékkal cselekedj, hogy később ne vesd meg magad.

2009. nov. 12. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!