Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Melyik a legszebb élményed...

Melyik a legszebb élményed amit a gyerekeddel, v akinek nincs a szüleiddel éltél át?

Figyelt kérdés
2011. okt. 18. 10:05
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
13:58 Jó fej apud lehet! :D
2011. okt. 18. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

Köszönöm :)


A mai napig hozza a formáját, a saját "bénázásait" is úgy tudja elmesélni, hogy fetrengünk. Friss jogsisként az ő kocsiján gyakoroltam és az első kíséret nélküli vezetésemnél beletolattam egy vízelvezetőbe, amiből kötéllel kellett kihúzni, kisebb anyagi kár lett. Akkor iszonyatosan le lettem cseszve szülői részről.


Ennek majdnem tíz éve, nemrég otthon jártunk, nézem apám kocsiját, horpadás a jobb oldalon (furcsa, függőleges), a jobb oldali tükör pókhálós. Amikor rákérdeztem, hogy mi történt, apám dühösen mondta, hogy elfelejtette kitámasztani a garázsajtót, tolatásnál nekivágta a szél a kocsi oldalának, ettől annyira megijedt, hogy elkapta kicsit a kormányt és ezzel meg a tükröt akasztotta bele a falba. :)

Mint kiderült, el akarta titkolni, mert ő is emlékezett, hogy mennyire leszidtak a vízelvezetős tolatásom miatt korábban és égett a feje :)

2011. okt. 18. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
ma 13:58-14:01 jókat írtál és kítűnő fogalmazásban, köszönöm!
2011. okt. 18. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Nekem nagyon sok szép élményem van amit a szüleimmel éltem át. A hétköznapokból is sokmindent ki tudnék ragadni, de talán a Karácsonyok azok, amik a legemlékezetesebbek és legszebbek. Ilyenkor valahogy megváltozik az egész otthoni légkör, és olyan jó érzés, hogy egy szerető családban lehetek.

Sok kérdés van itt gyakorin, ahol a gyerekek leírják, hogy mennyire rossz nekik otthon és gondok vannak a szüleikkel. Nagyon sajnálom azokat, akiknek nem adatott meg egy boldog család. :(

Persze van rengeteg vicces sztori is, amire szívesen emlékszem, de a Karácsonyok valahogy tényleg olyan különlegesek. :)


22/L

2011. okt. 19. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Régen majdnem minden este társasoztunk (apa, anya, nővérem) ez egy jó dolog.

Anyával szinte az egész kiskorom, mert apa akkor alig volt otthon, igazából ha most apa nem lenne akkor csak 1-2 emlékem lenne róla.

Egyszer apa valamiért felkeltett reggel, de úgy, hogy leült az ágyam szélére és simogatta a vállamat és a fejét odanyomta az enyémhez. Annyira tetszett :) nem tudom miért fogott meg ennyire.

2012. márc. 7. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:

A szüleimmel az, amikor mindig együtt a húgommal mentünk a karácsonyi bevásárlásba, anno Londonban.

Gyerekeimmel:

Sok van, egyet azaz hármat mégis kiemelnék

Amikor megszülettek a gyermekeink.

2016. máj. 20. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!