Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, hogy jobb kapcsola...

Mit tegyek, hogy jobb kapcsolatom legyen az apukámmal? 14, lány

Figyelt kérdés
a szüleim elváltak, ezért csak kéthetente megyek apuhoz hétvégenként. nem nagyon beszélgetek vele, mivel elég ritkán van itthon, folyton dolgozik(szereti is). szombaton sincs otthon, vasárnap meg az az egy programunk van, hogy elmegyünk piacra, kajálunk és hazamegyünk. akkor meg elkezd valamit munkálkodni a gépen, valami papírmunkája mindig van. amikor kisebb voltam, kb 6-7 éves, akkor sokszor elmentünk a mekibe, uszodába, vagy korizni. akkor még nem élt együtt a mostani feleségével, és lehet hogy miatta változott meg a kapcsolatunk. beszédtémánk nincs, és ha van az is ritka. mondjuk anyagilag támogat, ha pl elmegyünk egy bevásárlóközpontba mindig ad pénzt, hogy azt nyugodtan kölcsem el, meg zsebpénzt is ad, de attól még a törődése hiányzik. hogyan változtathatnék ezen? nincs miről beszélgetnünk sem, erről is hogyan lehetne változtatni?
2011. okt. 19. 21:54
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
boci, hogy még egyszer kint van ez a kérdés, de hátha tud valaki segíteni.
2011. nov. 6. 21:19
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

Én írnék neki egy levelet és az utolsó találkozó végén odaadod neki. Szóban elmondod, hogy Apa leírtam az érzéseimet, de csak azért, mert úgy is elsírnám magam, de szeretném ezt Veled megbeszélni, megoldani. Szerintem így jó lenne, mert így van neki ideje gondolkodni. Van rá 2 hete!

Írásban szerintem az ember sokkal érzelmesebben, őszintébben és érthetőbben fejezi ki magát. Próbát megér. :)

23/N

2012. jan. 19. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 Kistál_és_a_bor válasza:
Szóban...de már kb. mindegy..de csak kb. ...
2021. júl. 5. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!