Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hova tűnt a szerelem? 5 éve...

Hova tűnt a szerelem? 5 éve vagyok együtt a párommal, de mintha a testvérem lenne. Nincs szex, nincs csók, nincs romatnika. Mintha a tesómmal laknék. Veled volt/van ilyen? Mit tettél?

Figyelt kérdés
2011. okt. 21. 11:15
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
81%

Minden rosszindulat nélkül kérdeznék valamit:

Ha egy férfi hosszú ideje (hónapok, évek) nem szeretkezik a párjával, akkor az a hölgy valóban, őszintén elhiszi, hogy a férjnek nincsenek nemi szükségletei, és azt nem elégíti ki valahol máshol?

Ennyire nem szabad naívnak lenni.

2011. okt. 21. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:
83%
Utolsó, óriásit tévedsz és konkrétan az életedet cseszed el, ha így gondolkodsz és beéred ennyivel. Én ismerek sok párt, akik gyönyörű kapcsolatban vannak még évek elmúltával is, most is találkoztam egy ismerős párral, 6 éve együtt vannak és csak úgy sugároznak a boldogságtól, látszott, mennyire szeretik egymást. De a legjobb példa az egyik barátnő nagyszüleinek a házassága: 50 éve együtt vannak és tökéletes szeretetben, összhangban élnek, a papa mondta nekünk, hogy tudjátok, sok nő megtetszett nekem a házasság alatt is, mert férfi vagyok, de hogy jobbat, szebbet, okosabbat nem találtam volna soha mint Őt, abban biztos vagyok.
2011. okt. 21. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:
73%
Bocsi, a 11:38-nak szántam amit írtam.
2011. okt. 21. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem meg akkor cseszi el, ha nem így gondolkodik. Naivitás azt hinni, hogy örök szeretet van a felek közt, ha kifelé azt is mutatják. Ritka jó 2 ember kell, hogy találkozzon ehhez. A kapcsolatok szerintem 95%-a testvériessé válik 10-15 év eltelltével. Aztán vagy megbecsülöm a páromat, és jóban-rosszban, vagy eszemet vesztve keresem életem végéig az igazit, és nem értem, hol van, mikor az amerikai filmekben mindenki megtalálja :D. Végül egyedül maradok, vagy kompromisszumot kötök, és maradok az utolsóval. Rájövök, hogy egy álmot kergettem, és közben tönkretettem a gyerekeimet, férjeimet/feleségeimet, nincs családom, egy felelőtlen senki vagyok. Aztán még vegetálok pár évet.
2011. okt. 21. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:
76%
ha nincs szex, nyilván máshol van, vagy beteg. Ha csak kevés, egyhangú, akkor ez természetes, már nem olyan izgi a partner. A kapcsolatok nem izzanak örökké. Ha te még ezzel nem tudsz megelégedni, éld ki magad, ráérsz még a családalapítással.
2011. okt. 21. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:
94%

Szerintem az egész hit, meggyőződés és hozzáállás kérdése. Ha valaki abban hisz, hogy a kapcsolatok kihűlnek és elsivárosodnak, akkor az Ő kapcsolatai ki fognak hűlni és elfognak sivárodni, mert egy kis erőfeszítést sem tesz a fenntartásukra.


Aki hisz az élethosszig tartó szerelemben vagy szeretetben, az tenni fog érte, hogy valóra válljon. Amiben hiszünk, az számunkra valósággá válik. Azt hogy mit gondol a külvilág... le kell sz*rni jó magasról.


Szóval szerintem dobd be magad, és próbálj valami tüzet csiholni, amíg lehet. Aztán ha nem sikerül, akkor beszéld meg vele, és lehet, hogy jobb ha tovább álltok.

2011. okt. 21. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 A kérdező kommentje:

A legnagyobb probléma (és főleg ezért érzem a tesómnak már) hogy nincs szex! Én rámászok és nincs szex! Ha néha van (havonta 1-2).

Én kívánnám a szexet majdnem minden nap,de ő elzárkózik tőle.

Kérlek ne írjátok azt,hogy naiv vagyok ha azt hiszem,hogy máshol sincs, mert nincs neki máshol sem. Ezt biztosan tudom és esélyes sem lenne rá (melóból egyből hazajön és nem mozdul ki soha sehova nélkülem).

Szóval a legnagyobb gond a szex illetve annak hiánya.

Hiába mászom rá és csókolgatom, ülök bele az ölébe, felizgul,de nincs aktus. Ez őrít meg és ez okozza a fejfájást nekem. Már mondtam neki azt is,hogy szerzek egy pasit, akivel csak dugni ha ez így megy tovább. Nem mondott rá semmit. Lehet tényleg szereznem kellene valakit csak szexelni...

2011. okt. 21. 14:30
 18/35 anonim ***** válasza:
100%
Sziasztok!Hát itt nem 'csak' a szerelem hiányzik. Ha nem tudod Vele megbeszélni, mert arra sem hajlandó akkor jobb lépni. Nem hiszem hogy van értelme annak, hogy folyamatosan félrelépsz. Akkor inkább lépj ki az egészből....ezt kapcsolatnak sem neveznem!
2011. okt. 21. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:
62%

Mindig meglep, már ne haragudj, ha valaki azt írja, hogy eltűnt a szerelem. Hogyan tűnt el, biztos nem egyik napról a másikra...Vagy hogy hogy nem tűnt fel, hogy egyre kevésbé mennek jól a dolgok köztetek? Ha ennyire nem fontos már neki, hogy kimutassa neked, hogy szeret, akkor valóban szeret ő téged? Gondolom, ha szeretkezni nem akar, akkor lelki síkon sem nagyon érdeklődik irántad, hogy hogy érzed magad a mindennapokban vagy a kapcsolatban stb...

Így biztosan jó neked benne maradni ebben a kapcsolatban??? Ha elhiszed az embereknek, hogy "minden kapcsolat ilyenné válik" vagy hogy "minden férfi ilyen", akkor sajnos nem is lesz boldogabb életed...Pedig egyedül csak Te tehetsz valamit ezért, ha már te sem, és a másik sem, akkor vagy egyoldalú lesz vagy semmilyen.Ha viszont úgy állsz hozzá, hogy vannak normális férfiak (mint ahogy normális vagy hülye nők is léteznek, biztosan Te is ismersz ilyet is olyat is, ezért ne általánosítsunk), kiegyensúlyozott boldog kapcsolatok, ahol mindketten tesznek a kapcsolatért nap mint nap, akkor semmiképp nem ragadsz le egy ilyen rossz helyzetben... Boldog jövőt!

20/ N

2011. okt. 21. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:
78%

Mi is 5 éve vagyunk együtt, van egy hét hónapos kislányunk és semmi gond a szexuális életünkkel. Pedig a terhességem alatt nem lehettünk együtt, mert veszélyeztetett voltam, utána mégis minden visszaállt a régi kerékvágásba. Maximum kevesebbszer vagyunk együtt. De heti egyszer minimum. Az ölelések és a puszik pedig minden nap megvannak.

Szóval szerintem a ti kapcsolatotok haldoklik. Vagy már...

2011. okt. 21. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!