Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hova tűnt a szerelem? 5 éve...

Hova tűnt a szerelem? 5 éve vagyok együtt a párommal, de mintha a testvérem lenne. Nincs szex, nincs csók, nincs romatnika. Mintha a tesómmal laknék. Veled volt/van ilyen? Mit tettél?

Figyelt kérdés
2011. okt. 21. 11:15
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:

Detto ugyanez, heti 1x vagyunk 1ütt, az is...gàz. Csok szinte nincs, ha én nem szolnék neki, nem is foglalkozna velem. ö azt mondja, koràbban is ilyen volt, azért hagyta el mindenki. De mintha nàlam még rosszabb lenne ez!

Én is a szeretön gondolkozom, pedig nem vagyok az a fajta!

2014. nov. 26. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:
Hát pedig beszélgetni kell vele erről, akkor is, ha nem akar. Esetleg coach-hoz, párterapeutához elmenni. Neked jogod van a boldogsághoz, a kapcsolatotokat nem határozhatják meg kizárólag az igényei, neked meg marad a tudomásulvétel. Vagy ki tudtok alakítani egy közös boldogságot, vagy addig kell szétmenni, amíg fiatalok vagytok és nincs gyerek. Szerintem ő sose volt beléd szerelmes, legfeljebb izgatta az újdonság varázsa.
2017. júl. 11. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim válasza:
#32 -es 6 évvel később gondolod még együtt vannak? :-D én amúgy komolyak kíváncsi lennék, mi történt utána..kedves kérdező, esetleg megírnád nekünk? Én csak ma olvastam a sztorid, amit amúgy igazán sajnálok! Bízom benne boldogabb vagy, vagy mert új párod lett, vagy esetleg a "2011 -es" pároddal sikerült visszahozni a korábbiakat..
2022. aug. 16. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim válasza:
Szia Kérdező!Mi történt végül így 13 év elteltével? Én is kíváncsi vagyok, írd már meg nekünk, köszi.
márc. 17. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim válasza:
Kapcsolatokban problémaforrás szokott lenni az eltérő szexuális igény és a beállítottság, eleinte az még nem feltünő, mert egy új társ vonzó tud lenni az ember szemében de aztán emelkedik az ingerküszöb, egy idő után nem látod a különbséget a saját segged és a párodé megfogása között, akkor ha nem vagytok egyformák, innentől lejtmenet van, de két szexbolond ember azért mindig tud valamit újítani. Én pl. a tegnap sétálgattam az auchanben és megtetszett egy jó kis formás uborka, na este masszázs végén azzal lett megdugva, jó vastag volt, élvezte is nagyon, szóval ha van összhang akkor a szex nem hal meg, de kellenek kihagyások, mert élettani okai is vannak, hogy ne mindig ugyanaz legyen, mert tudniillik olyankor az ösztönvilágod a biztonsági zónába sorolja az együttléteket, oda ahová a rutindolgokat is teszi.
márc. 31. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!