Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem tudom magam körül...

Miért nem tudom magam körül elviselni az embereket? Hogy lehetne ezen változtatni?

Figyelt kérdés

Mostanában a családommal se jövök ki.. Anyu még mindig meg akarja mondani , hogy mit hogy kell csinálni, szóval nevelni akar.


Elmúltam 21 éves és úgy gondolom teljesen jogtalan amit csinál.

Mert ha egy elkéneztet fruska lennék oké, de most már pl többet csinálok itthon házimunkát mint ő.


Barátomtól el akar szakítani, azt nem akarom.

Barátomnak is megvan a maga családja, de ott is.. Pl az unokaöcse, meg az unokahúga...olyan neveletlen gyerekek. És az unokahúg úgy hazudik...


Imádom a gyereket, ki is jövök velük..de már ennyi idősen se engedtem meg magamnak, hogy hazudozzak össze-vissza.


Nem tudom mit csináljak..mert én nem akarok ilyen lenni, de tolerálni meg már nincs türelmem


2011. okt. 21. 12:42
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

1. Keress munkát.

2. Költözz el.

2011. okt. 21. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

ezen kivül 1 félévem van a suliba, ezt még be kell fejeznem.


Attól tartok, hogy akkor anyu nagyon kiakad és nem fog itthon boldogulni...

Mert amit egyedül csinál azt se tudja egyedül megcsinálni, mindig segítenem kell neki.


Ha azt merem mondani h tanulni kell..akkor őrjöng h bezzeg a pasidra meg a dugásra van időd..

De ha együtt vagyok a barátommal akkor is tanulok mert több ösztöndíjat szeretnék kapni mint amennyit most kapok

2011. okt. 21. 12:50
 3/4 anonim ***** válasza:
54%

Bárhány éves is leszel, az Anyukád örökké az Anyukád lesz, és benne örökre meg lesz a nevelési szándék.

Az, hogy te többet csinálsz házimunkát, mint ő, az normális ennyi idősen.

De ahogy látom ezeket, csak annyi jön le, hogy Anyukád depressziós, vagy nem is tudom, mintha magányos lenne, hogy rajtad vezeti le a feszkót.

Az, hogy nem szereti a barátodat... biztosan meg van a maga oka, de jobb igyekezni inkább, hogy szeresse. A barátodnak igyekeznie.

A barátod családjával meg ne foglalkozz komolyan; ne mondj semmi olyat az unokahúgának, amivel hazudni tudna.

És gyerek válogatja, téged jobban neveltek, úgy tűnik őt kevésbé..:/

És fura, de egy meséből idézek: "A végén mindig azok nyernek, akik türelmesek."

Kitartás!

2011. okt. 27. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A változtatást mindig magadon érdemes kezdeni. Nem mősokat kell megváltoztatni ahhoz, hogy mi jobban érzezzük magunkat, hanem fordítva.


Ha te sokkal értékesebb, különb ember vagy, mint az a környezet, ahova születtél, akkor úgyis elvágyódsz onnan, mert egyrészt ők maguk is kivetnek maguk közül, másrészt magad is másra, többre, jobbra vágysz.

2011. okt. 28. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!