Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért van az, hogy a bosszantó...

Miért van az, hogy a bosszantó embereket csak úgy tudom elviselni, hogy ha nem eszek?

Figyelt kérdés
Szerintem olyan,mintha magam felé fordítanám a dühömet, és inkább magamat kínzom,minthogy mással legyen konfliktusom.Szerintetek?
2010. szept. 15. 14:45
 1/7 anonim ***** válasza:
pszichológus
2010. szept. 15. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

HMMM Ez érdekes. Erre most felkaptam a fejem. Az átlagember általában ezt úgy kompenzálja, hogy telezabálja magát, te viszont nem. Érdekes... hmm.

Tanácsom: Mindig lesznek olyan emberek akik nem kedvelnek téged, és mindig lesznek olyanok akik kedvelnek, sőt olyanok is akik először kedvelnek utána nem és olyanok is akik először utálnak aztán megkedvelnek. Oviban is utáltak és szerettek is, nyugdíjas korodban is lesz olyan vénasszony aki utálni fog, más pedig kedvelni. Szóval nyomás kajálni. :)

2010. szept. 15. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ja menj el pszichológushoz, esetleg oldd a stresszt, verj szét valamit vagy vágj fát, gyúrjál.
2010. szept. 15. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szia.

Nem lehet, hogy fordítva van? A nem evés, aztán pedig az indok rá, "sutyik voltak velem"?

Akár így-akár úgy, gondolj arra, azt ezt teszed, illetve nem teszed, magaddal szúrsz ki, nem velük.

2010. szept. 15. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Anorexiás vagy esetleg? Ők azok, akik mindent meg tudnak magyarázni...
2010. szept. 15. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
anorexiás hozzáállásnak tűnik.igen,nem mered megfelelően felvállalni a konfliktusokat,ez pedig visszaüthet, testi-lelki károkat okozhat benned.sztem beszélj szakemberrel.
2010. szept. 15. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Mert nem vagy éhes, ha éhes lennél akkor ennél. :D
2010. szept. 16. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!