Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hugom irigy rám, mert én okos...

Hugom irigy rám, mert én okos vagyok. Igaza van hogy e miatt normélisan beszélni sem akar velem sokszor?

Figyelt kérdés
De ő meg pl szebb nélam. Lehet, hogy okos vagyok, és tehetséges (több dologban), de ezzel az erővel én is haragudhatnék rá, mert ő meg szép. És nem is buta. Csak annyi, hogy nekem több ész jutott, neki meg a jó kinézet.
2011. okt. 21. 13:50
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Ez de vicces :D
2011. okt. 21. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim válasza:

Hány évesek vagytok?

Szerintem beszélni kell egymással és tisztázni a dolgokat.

2011. okt. 21. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

Próbáltam, de hiába. Egy darabig nyugi szokott lenni utána, aztán minden kezdődik elejéről. Ő 15, én meg 17 vagyok.

És nem vicces, nekem nem... :(

2011. okt. 21. 13:54
 4/17 anonim ***** válasza:
Segíts neki a tanulásban, és mond meg neki, hogy segítesz, akkor meg fog enyhülni, a mi családunkban is ez van, ugyan nem vele, unokatesókkal, az egyik nagyon gyorsan tanul, vág az esze, a másik lusta tanulni, ugyan nem hülye, csak lusta, viszont mindenki dicséri, hogy milyen szép.
2011. okt. 21. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
41%
De vicces :D "én okos vagyok,és tehetséges" egy egoista vagy, aki azt hiszi mindenki irigy rá
2011. okt. 21. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
83%

Szia!

Te hány éves vagy, és a húgod hány éves? Mert lehet, hogy te azért gondolod magad okosabbnak, mert több élettapasztalat van mögötted. Szóval szállj le a földre és segíts megtalálni a húgodnak azt a dolgot amiben ő a jobb.

2011. okt. 21. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Biztos vagy benne, hogy emiatt nem tud veled rendesen beszélni? Nem csak a szokásos tesók közötti csipkelődés megy? Vagy vannak rá valamilyen jelek, hogy azért beszél így, mert okos vagy? Lehet, hogy semmi köze egymáshoz a két dolognak. Legalábbis én a húgommal nem azért szoktam veszekedni, meg összekapni, mert egyikünk okos a másik meg szép (pedig nálunk is így van amúgy), csak simán néha nem bírjuk egymást. Szerintem beszélj vele, kérdezd meg tőle hogy miért ilyen, utána egyszerűbb lesz javítani a kapcsolatotokon.
2011. okt. 21. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim válasza:
Majd kinövitek.
2011. okt. 21. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
13:59-es vagyok megint. Bocsi, azt kifelejtettem a végéről, hogy mi is beszéltünk erről, elmondtuk hogy mi a problémánk, és azóta minden rendben. Amúgy mi mindig segítünk egymásnak a tanulásban, mert másban vagyunk jók, totál ellentétek vagyunk, és ha arról van szó, akkor meg segítünk a másiknak abban is, hogy milyen ruhába néz ki jobban, milyen legyen a haja. Pedig régen nagyon durván öltük egymást, egy jó szavunk se volt. Ő 15, én 19. Kb 1 éve javítottunk a kapcsolatunkon.
2011. okt. 21. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
59%
túl okos nem lehetsz ennyi elütéssel :)
2011. okt. 21. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!