Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Olyan butának érzem magam....

Olyan butának érzem magam. Elegem van mindenből! Mivel tudnék javítani magamon? Nem akarom hogy apuék leszidjanak!

Figyelt kérdés

Általánosban jeles voltam. Humán tagozatra mentem most ilyen jegyeim vannak:

Angol: 4,5

Ének:5

Fizika:5,1

Humán magyar:5,5,5

Humán töri:5

Kémia:2

Latin: 3,2

Magya irodalom:5,5,5,5

Magyar nyelv:5

Matematika:2,3,1

Történelem:4


Már van 2 1esem, elegem van :///////... Pedig matekkorrepetálásra is járok, de mind hiába:((


2011. okt. 21. 16:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Összességében nem olyan rossz ez. Szüleidnek szidás helyett inkább segíteniük kellene neked. :)
2011. okt. 21. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagy buta:) Pont jó szakot választottál.

Látszik a jegyeiden,hogy a reál tantárgyakból nem a legjobb vagy,de magyarból igen.Ez van:) Te ebben vagy jó.És ne essen rosszul,hogy nem lehetsz mindenből tökéletes.Más sem az.

2011. okt. 21. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sz*rjál bele ha mindent megteszel, és ezt velük is közöld.Jársz korrepra és még otthon is tanulsz, még se megy akkor ez van.Azt nézzék ami megy abből több van.Fogadok dicséretet nem kapsz a jó jegyek ért csak leszídást ha rosszat hozol.Oltsd le Őket.:)
2011. okt. 21. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Pedig elég jól tanulsz, csak úgy tűnik, nem mennek a reál tárgyak. Ismerős. Sajnos sztem, vagy úgy születsz, hogy van érzéked a matekhoz, fizikához, vagy nincs. Nekem se ment soha, gimiben végig az érettségiig jártam matektanárhoz, de így is megbuktam, másik suliban tudtam leérettségizni épp hogy.Más tantárggyal soha nem volt problémám, ha tanultam, ment, és jó jegyeket kaptam.
2011. okt. 21. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

full ugyanez van velem.. csak én most10.es vagyok. angol előkészítő volt előző év.. szal nem voltak reál tárgyak.. mindent elfelejtettem. 1esekkel, 2esekkel vagyok tele.. de lesz*rom.. szüleim megértik..

te is csak mondd el nekik h nem érted, h a logika az nem annyira megy.. különben is, még indig jobb mint ha hullámzóak lennének a jegyeid, akkor az látszana h tényleg van amikor tanulsz, de van amikor meg lusta vagy..

2011. okt. 21. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Humános vagy, egyértelmű. Az angolt tanuld minél jobban plusz még élő idegen nyelveket, vmi ritkább európait.

A rendszerrel van a baj, hogy az az alapelvárás hogy mindenből jó legyél. Pedig ha nincs hozzá érzéked ez lehetetlen, még a közepes eredményben is rengeteg munka van. Ismerek többszörös országos matekverseny győztes fazont, képtelen szóban, írásban kifejezni magát, kommunikálni, idegen nyelveket használni, ő pont a humán tárgyakkal szenvedett világ életében. cserébe az agya egy komplett számítógép. Nem vagyunk egyformák és nem vagyunk tökéletesek. Ezt próbáld egyrészt te magad is elfogadni, másrészt apudékkal megértetni. Az a lényeg hogy olyan irányba képezd magad, amihez valóban érzéked, tehetséged van. Így jobb leszel a szakmádban, kevesebb kudarc fog érni, boldogabb életet élhetsz.

2011. okt. 21. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Ma is írtunk matekból egy váratlan röpit, szerintem az is egyes lesz.:/
2011. okt. 26. 20:22
 8/11 anonim ***** válasza:

Ah, engem kémiából visszatapsoltak, a tanárnőnek annyira tetszett az év közbeni szereplésem, hogy mindenáron meg akarta hallgatni augusztusban is...Mégis ember lett belőlem.


De ezzel nem azt akarom mondani, hogy ne tanulj. Nekem nemrég volt a 20 éves érettségi találkozóm, abból az a tapasztalat, hogy az ilyen tanulók mint te (és én) is érvényesülhetnek, csak más területen. Lehetsz ettől sikeres ember. Én még 20 évesen se tudtam, hogy mi legyen belőlem, igazából 23-25 évesen derült ki, hogy milyen területen vagyok tehetséges (most is azon dolgozom sikeresen évek óta) és mi az amit nem kell erőltetni.


Arra koncentrálj ami jól megy, ahogy írták: nyelv!!!!! (nagyon fontos!)

Én azt látom, hogy aki minden területen kitűnő volt, azok közül 1-1 szuperzseni volt, a többinek csak s.gge volt a tanuláshoz, a munka világában rosszabbul teljesítettek mint az átlagban közepesen tanuló volt osztálytársak, akik viszont egy-egy területen jók voltak.


Úgyhogy fel a fejjel, nincs veszve semmi.

2011. okt. 26. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ha az angol jól megy, akkor a latinnak sem szabadna annyira rosszul mennie, ha van nyelvérzéked az is menni fog. Kémia 9. elején (mivel nincs bioszod, ezért 9-es lehetsz) nehéz a sok elmélet miatt, de később már könnyebben megy. Matematika. Egy kicsikét kellene ráfeküdnöd, hogy a közepes meglegyen. (mondom ezt én, aki reál beállítottságúként voltam végig 3-as a gimiben sok kettes dolgozattal) A többi tárgy az okés, ha fizikából tudsz egyszer 5-öst kapni, akkor máskor is sikerülhet egy jobb jegy, így nem fogsz bukdácsolni!
2011. okt. 27. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanmár, ne keseredj el.

Nekem meg a humán tárgyak nem mennek, és? :)

A szüleidnek meg csak annyit mondj, hogy azért mentél humán szakra, mert humán beállítottságú vagy és kész. :)

2011. okt. 27. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!