Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért kiabál velem mindig az...

Miért kiabál velem mindig az anyám? Miért csinál mindenből veszekedést?

Figyelt kérdés

Minden kis apróságon felhúzza magát, a legjobban azt utálom amikor vezetés közben kiabál a fülembe amiért nem abban a sorrendbe mentünk 2 boltba amit ő eltervezett.5ös lett a bizonyítványom és szerinte egy tróger vagyok, nem szólt semmit az 5öshöz, persze amikor kaptam egy rossz jegyet akkor 1 hónapig azt mondogatta, hogy rossz tanuló vagyok, szerinte még mindig az vagyok mert rossz jegyeim is voltak:D

Leginkább csak a hibákra figyel meg nem azon van, hogy a sikert elérje, hanem, hogy ne hibázzon meg senki ne hibázzon, már pedig olyan nincs.


2011. jún. 30. 14:30
 1/2 anonim ***** válasza:

Na, én ilyesmi attitűd miatt lettem kajazavaros. :( Most próbálok kimászni belőle.


Egyébként próbáld vhogy leszarni a dolgot, különben lelki beteg leszel.

2011. jún. 30. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
anyám is ilyen... én nemfigyelek ilyenkor rá,esetleg probálom viccesre venni a figurát és visszaszolni valamit :DD
2011. júl. 28. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!