Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan szakadhatnék el a...

Hogyan szakadhatnék el a családtól? Meg úgy mindenből innen, vajon ez 1általán a helyes megoldás?

Figyelt kérdés

Szóval .Ne oltsatok kérlek. 26 l éves vagyok. Az a helyzet h kezdem azt érezni begolyózok.Világ életemben valhogy burokgyerek voltam. Ezt késöbb szülők is belátták ,és már nem óvnak úgy azt csinálok amit akarok ,meg külön albérletben is lakom rég óta.

De a szülők tartanak el . Ezt szégyellem viszont nem tudom mihez kezdhetnék . Akárhányszor mentem neki dolgoknak mindig visszavetett az élet .akárhányszor próbáltam önállósulni mindig kiderült h nélkülük nem megyek semmire.


És közben arra is rájöttem h a világi dolgok egyre kevésbé érdekelnek.a divatmagazinoktól kb ráz a hideg,mert azt is megtapasztalhattam h a céltalan fogyasztás nem tesz se jobb se boldogabb emberré.


Hogy tudnék teljesen kiszakadni ? Gondolkodtam kinti önkényeskedésen is ,v csak azon h kimennék dolgozni.

Aztán néha kétségbeesem h szülnöm kéne (orvosi okból is),tehát konvenció követésben is le vagyok maradva.


Nem vok szép,inkább átlagos kinézetű, sem kimagaslóan okos ,viszont az előadóművészezhet van tehetségem . (nem mintha eddig sokra mentem volna vele)


Lelkileg amúgy nem vagyok olyan mint az átlag ,sajnos .Pont ezért érzem azt h muszáj valamit tennem ,mert már nem bírom ezt az ingerszegény életet.


És szeretnék valóban erős nővé válni.


Fontos a válaszotok ,és kérem akárki akármit is ír ,kultúrállam formában tegye !


Köszönöm.


2011. aug. 9. 00:32
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
61%

kinti önkényeskedés

kultúrállam forma

szülni, hogy ne legyen ingerszegény az életed


Ez vagy kamu, vagy...nem tudom micsoda. Mindenesetre nagyon furcsa ember vagy. Nem szivesen lennék a társaságodban.

2011. aug. 9. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
89%
261 évesen elhiszem hogy nehéz helyzetben vagy
2011. aug. 9. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
Nem dolgozol, vagy mi a bánat?
2011. aug. 9. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
nem is kértelek rá (mármint h a társaságomban legyél).
2011. aug. 9. 00:47
 5/25 anonim ***** válasza:

Ezek szerint nem dolgozol? Miért nem keresel munkát? Az már egy jelentős előrelépés lenne.


Van legalább valamilyen felsőfokú végzettséged vagy csak érettségi óta "tengsz-lengsz" a világban?

2011. aug. 9. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
Mi a baj ? h a rózsaszín fals ködben elhitették velem v valamiért én elhittem h lehetek nagy formátumú ember, akit önmagáért szeretnek akire felnéznek .Csak valahogy ebben a családi környezetben a szocializációs rituálék elmaradtak a korosztályomhoz képest. Őszintén írok magamról ,remélem lesz aki értékeli ,és nem bántani fog ezzel . Tényleg remélem van valami megoldás .
2011. aug. 9. 00:49
 7/25 A kérdező kommentje:
pont amiatt pánikolok h 26 múltam :/ -10 évvel nyugodtabb lennék ,most minden félmegoldásnak tűnik és csak kétségbeesett kapálódzásnak ,azért gondoltam objektíve megkérdezem ..
2011. aug. 9. 00:51
 8/25 anonim ***** válasza:

Állj a sarkadra, és vedd a saját kezedbe az életed!

Tervezz, mérlegelj, dönts! Te! Csakis TE!

Ha hibázol, tanulj belőle, és fuss neki újra!


Látod, most is itt kérsz ismeretlenektől tanácsot, holott te magad is tudod mit kellene tenned!

2011. aug. 9. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:

egy értségim és egy szakmám van . meg pár évem a fősulin.


Megmondom ott döbbentem rá (büfészak)..h attól mert oda járok sem vagyok se jobb se több ..-belül ürességet éreztem,és nem azt h a helyemen vagyok.

2011. aug. 9. 00:53
 10/25 anonim ***** válasza:
Menj el dolgozni, akkor majd nem érsz rá sajnálni magad, mert elcs3szted az életed.
2011. aug. 9. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!