Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit gondoltok a Lilien névről?

Mit gondoltok a Lilien névről?

Figyelt kérdés
Adnátok ezt a nevet a kislányotoknak? Szerintetek szép? Nem várok babát, csak pár hónapja nagyon megtetszett ez a név.Mit gondoltok? Lilien vagy Liliána? Vagy esetleg simán Lili?
2011. okt. 18. 19:26
1 2
 1/14 lovelyne válasza:
37%
Nem rossz
2011. okt. 18. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
31%

Lilien egyik haverunk ezt adta a lányának, párom azt mondta mivan nem tudtátok leirni hogy Vivien:)

Nekem annyira nem jönnek be ezek a nevek.

2011. okt. 18. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
31%

béna


engem is így hívnak XD

2011. okt. 18. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
55%
Szerintem nagyon szép név :)Nekem a Lili a kedvenc nevem, és ezt is lehet Lilinek becézni.
2011. okt. 18. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
így hívták Fiona anyukáját a Shrekben :-D Most hirtelen eszembe jutott! Köszönöm az eddigi válaszokat :) Szerintem aranyos név, bár bele gondolva nem túl komoly, ha majd esetleg felnőtt lesz a lány. De azért szép kis csilingelő a hangzása :)
2011. okt. 18. 19:30
 6/14 anonim ***** válasza:
52%
Kutyámat Lilinek hívják. Ha már választani kell, akkor inkább Liliána, de nekem nem tetszik.
2011. okt. 18. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
29%

Nekem van Liliána ismerősöm, szerintem nagyon szép név.


Lilien az olyan külföldies. :)

2011. okt. 18. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Mindenkit felpontoztam! :)
2011. okt. 18. 20:06
 9/14 anonim ***** válasza:

imádtam a nevet...aztán egy Liliána vette el a pasimat...ronda pénzimádó, gazdag apuci elkényeztetett kislánya, és mindenkinek keresztbetesz, aki neki nem szimpatikus...

unokatesóm barátjának a húga meg Lili. elég hisztis...

meg van 1 Lili a suliban, ilyen plázacica.

tehát, tetszeni tetszik a név, de olyanokat ismerek akiket így hívnak, hogy sosem adnám ezt a nevet a gyerekemnek..

2011. okt. 18. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
55%

Van egy ilyen játék (az egyik kedvencem): Lylian.

Egy elmebeteg, viselkedészavaros kislányról szól akivel ki kell menekülni az elmegyógyintézetből. Mindenféléket hallucinál és képzeleg.


Egy szóval nekem tetszik is meg nem is (amíg nem ismertem a játékot nem tetszett, úgy gondoltam olyan p*csás)

2011. okt. 18. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!