Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek tényleg így lesz...

Szerintetek tényleg így lesz később? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
94 kiló voltam régen, de lefogytam 18 kilót, és egyáltalán nincs önbizalmam, az egész családom úgymond "utál", azt mondogatják, hogy hülye vagyok, mert állandóan azt mondogatom, hogy kövér vagyok, egyszerűen nem tudom elfogadni azt, hogy én már sose leszek vékony, mert anyukám és apukám is vastag csontú, legalábbis sokan ezt mondják, rokonok, meg ismerősök. Most elkezdtem járni az iskolában tömegsportra, járok gyógytestnevelésre, tesizek is, meg mindennap 20 percet biciklizek az iskolába oda-vissza, azért sportolok ilyen "keményen", mert nagyon rettegek attól, hogy visszahízok. Én azt veszem észre magamon, hogy napról napra kövéredem, pedig egy kilót nem híztam, amióta lefogytam, legalábbis anyukám ezt állítja. Eleve nagyon rettegek attól, hogy, ha felnőtt leszek nem fogok egyik fiúnak sem fogok kelleni, azért, mert vastag csontú vagyok,pedig azt mondja sok ismerősöm, rokonom, hogy csinos vagyok. Anyukám meg nem enged már fogyókúrázni:/ Légyszi segítsetek! Hogy lehetne több önbizalmam?
2011. okt. 21. 21:14
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
hát ha Te vagy az a lány a facebookon pink fekete csíkos felsőben,akkor Te nem vagy kövér,sőt!
2011. okt. 21. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
Képet nem linkelnél? Kisatírozod az arcod, és felrakod!
2011. okt. 21. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:
Nem, én nem az a lány vagyok, akiről te beszélsz.
2011. okt. 21. 21:23
 4/26 anonim ***** válasza:
Képet kérünk! :-)
2011. okt. 21. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
Azt tedd, ami jó neked. Nem anyukád előtt kell fogyókúráznod. Egy dolgot tarts be, akkor biztos nem fogsz hízni egy grammot se. A három varázsszó: Mennyit, Mit, Mikor. Ezzel a módszerrel szoktam segiteni az ismerőseimnek.
2011. okt. 21. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsot:) Mindjárt rakok fel képet.
2011. okt. 21. 21:43
 7/26 A kérdező kommentje:
Tudtok mondani olyan oldalakat, ahová fel lehet tölteni képeket, a www.kepfeltoltes.hu-n kívül?
2011. okt. 21. 21:54
 8/26 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2011. okt. 21. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:
13
2011. okt. 21. 22:00
 10/26 anonim ***** válasza:
Nem az vagy, akinek egy olyan képe van az egyik közösségi oldalon, ahol egy Barbara nevű lánnyal vagy lefotózva? (egy fényképezőgépet tart a kezében, te pedig átöleld a nyakát)
2011. okt. 21. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!