Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyukák! Megengednétek a 14...

Anyukák! Megengednétek a 14 éves lányotoknak, hogy fiúk aludjanak nála?

Figyelt kérdés

Egy amolyan ottalvós buliról lenne szó, 3 lány és 2 fiú jönne.

A fiúk csak haverok.

Anya nem biztos, hogy otthon lenne, de ha igen az sem baj.


2011. okt. 22. 12:15
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
58%
Persze, de gumi legyen kéznél..
2011. okt. 22. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
85%
Úgy, hogy én is otthon vagyok, és külön szobában aludnak a lányok és a fiúk, úgy megengedném, különben nem.
2011. okt. 22. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
84%
Most te gruppenpartit akarsz?
2011. okt. 22. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
91%
Na jo, szerintem ezt nagyon ki akartad okoskodni. Akkor akarod a bulit, mikor tudod anyukad nem lesz otthon. Sok szerencset.
2011. okt. 22. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
38%
Én igen.
2011. okt. 22. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
54%
Az én véleményem.Gonodolom ha ott akar aludni egy srác nálad,akkor komolyabb dolgot is akartok csinálni.Tehát ha nem nálatok,akkor valahol máshol tennétek meg.Szerintem nyugodtan megengedhetné anyukád.
2011. okt. 22. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
85%

Mennyi liberális tini van itt! És szerintem a felük fiúcska....

Felnőttként NEM engedném meg, mert olyan átlátszó a dolog, mint az üvegfal.

Főleg hogy akkor lenne jó, amikor anyu nincs otthon....

Ha igaz ez a kérdés, és hajt is a véred (vagy más), kérdező, először gondold át jól érdemes-e anyukád átverni,- másrészt ha összejön a buli legalább a védekezésről gondoskodjatok mert jön majd a köv. kérdés 1 hónap múlva, h "terhes vagyok, mit tegyek??"

2011. okt. 22. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
43%

Persze.

1. D.gni bárhol tudnak, de akkor már inkább házban tegyék. :)

2. Oszt. kir-on is együtt alszanak.

3. Ahogy visszaemlékezek ezekre az "ottalvós" bulikra, "minden" volt egész éjjel, csak szundi nem. :)


Drágák, akik azt írjáto, h ha nem lennétek itthon, csak a lányok... mivel máshol vagytok, honnan tudjátok, h fiúmentes buli lesz?

2011. okt. 22. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
65%

Én két éve, 15 évesen tartottam bulit itthon. Anya a barátnőjével nyaralt, tesóm a haverjaival, apa pedig külföldön dolgozik.

Összesen 15-en voltunk, 7 fiú, 8 lány, egy igazi baráti társaság. Sátorban aludtunk az udvaron, nyársaltunk, rengeteg üdítőt vettük és pár üveg bort. Senki nem volt hullarészeg, spiccesnek is talán csak egyik barátnőmet nevezném, a hangulat viszont nagyon jó volt.

Semmi szex nem volt, de csók is csak igazság-merészség miatt. Cigi sem volt, csak vízipipa, de az belefér.

Mamámék két, unokanővéremék három házzal lejjebb laknak, ha baj lett volna, hozzájuk fordulhattunk volna.

Persze mindent összepakoltunk magunk után, semmi panasz nem volt ránk.

Jó érzés volt, hogy anyu bízott bennem. :)

2011. okt. 22. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
46%

és mivan akkor ha a két fiú meleg?

erre nem gondoltatok?:D a csajok egy része általában jól kijön a meleg fiúkkal,miért ne hívhatná meg őket?

2011. okt. 22. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!