Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyukák! Megengednétek a 14...

Anyukák! Megengednétek a 14 éves lányotoknak, hogy fiúk aludjanak nála?

Figyelt kérdés

Egy amolyan ottalvós buliról lenne szó, 3 lány és 2 fiú jönne.

A fiúk csak haverok.

Anya nem biztos, hogy otthon lenne, de ha igen az sem baj.


2011. okt. 22. 12:15
1 2 3
 21/28 A kérdező kommentje:

Nem így "okoskodtam" ki a bulit. Halloween-i bulit szeretnék, Anya pedig Rómában lesz. Felőlem aztán otthon lehetne, úgysem tervezek semmi olyat, amiről nem kellene tudnia.

Nem szándékozom 14 évesen elveszteni a szüzességemet.

A fiúkkal kizárólag baráti a kapcsolatom, persze mindenki gondol amit akar.

Anyuval megfogom beszélni a dolgot, és a feltételeket (amiket itt olvastam) is elmondom neki.

2011. okt. 22. 13:11
 22/28 anonim ***** válasza:
61%
En nem csak a szuzessegeden, meg annak elvesztesen izgulnek, hanem viselkedes, pia, lakas eppmaradasan gondolkodnek legeloszor.
2011. okt. 22. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 A kérdező kommentje:

Nem vagyok olyan lány, és a társaság sem.

Körülbelül olyan jellegű bulit szeretnék, mint ahogy az egyik válaszoló írta, igaz pia nélkül...

Azon is gondolkoztam, hogy pár nappal későbbre rakom a dolgot, és akkor Anya már itthon van, persze így a cukorkéregetésről lemaradok...

2011. okt. 22. 13:21
 24/28 A kérdező kommentje:

És ha mégis az eredeti időben tartom, akkor megkérem a nagynénéméket, hogy ne menjenek sehova ebben a két napban, csak mert eredetileg nem lettek volna itthon. ( ikerházban lakunk, ők az egyik felében, mi a másikban)

Remélem így már beleegyezik.

2011. okt. 22. 13:24
 25/28 anonim ***** válasza:
68%
NEEEEM!
2011. okt. 22. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
45%

Lol, hol élsz te, h van cukorkéregetés? O_o 15 évesen mindenképp idős is vagy te már ahhoz, hacsak nem öcsikét kísérgetsz vagy valami. :D

Nem engedném meg, akármilyen megbízható is vagy, mert a többiekről még kiderülhet az ellenkezője, na meg akár rólad is, a szülő pedig elsősorban félti a gyereket.

Egyáltalán a távollétemben nem lehetne buli. Ha otthon lennék is, a fiúkat este szépen hazavinném, ha máshogy nem megoldható és kész.

És azért na, 15 évesen még elég ritka, hogy biztosan kialakuljon a nemi identitása valakinek. :D Az osztálykiránduláson meg azért nehezebben történnek dolgok, vannak tanárok, és azért általában többen vannak kis helyen, nehezebb összehozni a dolgokat. Persze nem lehetetlen. De azért a 14 éves kislányom kezébe ne én adjam már a kulcsot, hogy gerincre vágassa amgát netán, még a lehetőséget se szeretném megadni.

Szerintem tedd olyan időpontra a partit, amikor lesz valaki megbízható felnőtt otthon, lehetőleg kocsival. ^^

2011. okt. 22. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Végülis beszéltem Anyuval, egy héttel későbbre tettük a bulit.

Az ottalvással kapcsolatban: Anya nem örül neki nagyon, de csak azért, mert egy csapat gyereket reggeliztetni és azoknak ágyazni nem könnyű, de végülis Apuval együtt sikerült rábeszélnünk. (persze mi is beszállunk a munkába)

Ja és a cukorkázásból sosem lehet kinőni :P

2011. okt. 22. 21:51
 28/28 anonim válasza:
Megengednem.siman!!!!
2015. júl. 18. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!