Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi volt az utolsó szó, mondat...

Mi volt az utolsó szó, mondat amit a nagymamádnak, nagyapádnak mondtál mielőtt elhunyt?

Figyelt kérdés
2011. okt. 24. 14:04
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
Nagyim kórházban volt. Amikor utoljára látogattuk meg (nem tudtuk h az lesz az utolsó) úgy köszöntem el tőle hogy "Szeretlek!". És rá két napra meghalt. :( Ennek már hat és fél éve. És még mindig nincs olyan nap hogy ne gondolnék rá!
2011. okt. 24. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Egyik nagymamámat sajnos 2 hete nem látogattam mert el voltam utazva, aztán hirtelen agyvérzést kapott..

Egy nagytatámat ismertem. Arra bíztattam, egyezzen bele, hogy kórházba vigyük, mert rettenetesen köhögött. Beleegyezett de sajnos nem sokkal utána meghalt.

A másik nagymamámmal pedig telefonon beszéltem, eljátszottam neki azt a művet amivel aznap léptem fel, büszke volt rám. Aztán mondtam, elintézem, h.a testvére öregottonba kerüljön, mert épp őt gondozta. Azt is mondtam, ne aggódjon, hazamegyek 1-2 nap múlva, elviszem orvosokhoz, megoldunk mindent. Másnap reggel telefonáltak a szüleim, hogy szívrohamban meghalt..

Ez 5 éve volt, nem hevertem ki..ha egy nappal hamarabb cselekszem és nem az egyetemre koncentrálok, másképp is történhettek volna a dolgok.

Áldott legyen az emlékük.

2020. nov. 10. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!