Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Valóban szívtelenek lennénk?

Valóban szívtelenek lennénk?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy lomtalanítást tartottam a szobámban.

Kidobtam többek között egy agyon használt téli csizmámat, amit mielőtt a zsákba tettem darabokra vagdostam. Ennek a miértje pedig az, hogy (nem szeretnék itt elkezdeni szitkozódni) az én ruháimat ne hordja olyan, aki lop, ingyen él, megöli a magyar embert és még sorolhatnám...

Tudni illik a kukát mikor kitesszük turkálnak benne, a mi kukánkban pl. mindig 2 ugyanazon személy. Közülük az egyiknek a pici fiacskája, a nagymamám barátnőjét verte agyon, majd gyújtotta rá a házát x évvel ezelőtt, azt már le sem írnám, hogy "mennyit ért" szegénykémnek az élte, hogy miért kellett így meghalnia.:(


Szüleim meg kivannak, hogy ez szívtelenség, ők is sem szeretik őket, de ez mindennek a teteje, hogy képes voltam szétszabdalni a csizmámat. És bátyám is szívtelen, aki meg a kávéfőzőjét verte szét anno, mielőtt kidobta.


Tényleg ennyire szívtelen lennék? Én nem hiszem, én miért legyek szívélyes, ha ők meg.... na tényleg nem kezdek bele, hisz mindenki tudja mi folyik itt manapság. Nem fogok olyan embereket úgymond "ruházni", akik köszönetképp a következő alkalommal agyon vernek, vagy betörnek hozzánk, és magukévá teszik azt/azokat, amiért/amikért MÁS dolgozott meg. (tudom, a magyar ember is lop, de azért megnéznék egy statisztikát szívesen, hogy ki tesz több kárt)


Elfogadok minden véleményt, nem kell velem egyet érteni, csak normálisan "beszéljünk" egymással ennyit kérek!:)


23N


2011. okt. 24. 15:48
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
89%
Ha fix kukázók vannak,én is hasonlóan tettem volna...
2011. okt. 24. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
84%
Én nem ítéllek el. Meg is értelek. Nálam a szívtelenség inkább azt jelenti, hogy például látsz egy nénit elesni, és nem segítesz.
2011. okt. 24. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
79%
Ha tényleg csak ők kukáznak, akkor nem vagy szívtelen.
2011. okt. 24. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
89%

Nos ilyen kedves embereknek én sem szívesen adom oda az elnyűtt ruháimat sem, de egyébként soha nem foglalkozom ezzel.

Annak az embernek van így is elég sok baja, nekem meg úgy sem kell a cucc. Amúgy is minden kajamaradékot, és ruhát külön zacskóba teszek, és úgy rakom a kuka mellé.


Egyébként nincs a közeletekben valami szeretetszolgálat? (máltai, karitász, vöröskereszt)

Sokszor nekik szoktam adni jobb állapotú dolgokat. Minden szívesen fogadnak, amit még lehet használni.


24/n

2011. okt. 24. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
100%

Ne aggódj, talál magának máshol csizmát. Nem vagy szívtelen. Amúgy ezt közel sem lehet egy napon említeni az ő gyerekének a bűnével.

Mondjuk arról nem biztos hogy tehet, amit agyerek csinált...

2011. okt. 24. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
Igen csak ők kukáznak. Egyszer édesanyám pont jött haza és az egyik kukázott, ő mondta, hogy köztük rendes fel van osztva, ez az utca a tiéd, meg a tiéd, az meg a másiké
2011. okt. 24. 15:56
 7/25 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha tényleg úgy van ahogy leírtad akkor csak bíztatlak hogy akármit is kidobsz és ők rohannának oda akkor jól tedd tönkre előtte. Anyukádéknak meg mutasd meg hogy mit írtunk mert itt ő a nem komplett, nem tudom mit csinálna ha kirabolnák és tudja ki aztán meg ugyanaz odamegy kéregetni, mert ha adna neki akkor meg is érdemli a sorsát.
2011. okt. 24. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
100%
Vagy add más hajléktalanoknak a csizmát, de ez sem rossz megoldás.
2011. okt. 24. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:
de, de édesanyám éppen ma vitt el egy hatalmas zsák ruhát a szeretetszolgálatnak. Meg a gyermekétkeztetési alapítványt is rendszeresen támogatják
2011. okt. 24. 15:58
 10/25 A kérdező kommentje:

hát igen, a hajléktalanok...

Pestre járok suliba, mikor feljövök a metró alagútból, egy idős bácsi rendszeresen ott ül egy pokrócon, nem kéreget konkrétan, általában alszik. Egyik nap vettem egy zacskó fornettit, mondom hátha megint alszik. Aludt is, és letettem mellé a pogácsát. Szóval, nem vagyok szívtelen!!!!

2011. okt. 24. 16:01
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!