Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Még lehet rajta változtatni?

Még lehet rajta változtatni?

Figyelt kérdés

Nem tudom mit tegyek :( Nagyon szeretem őt de már folyton csak veszekszünk vagyis nagyrészt ez van, meg féltékeny vagyok ő is és emiatt nagyrészt....meg volt egy félreértés is és azt mondja hogy megbánta hogy velem kzedett el járni :/ ezt most komolyan mondta vagy csak ugy leirta?:( Nem akarom őt elvesziteni, ő a legfontosabb nekem az egész világo:( Kérlek irjatok valamit...több mint egy éve vagyuk együtt és én semmit sem bántam meg vele...már félek megkérdezni hogy még azt is rosszul csinálom ahogyan megcsókolom?:/:( vag ykérdezzem meg ezt is ? mostmár végülis mindegy igyis ugyis sirni fogok szóval:(:(

20/L


2011. okt. 24. 22:23
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Még az, hogy sosem csaltuk meg egymást és nem is terveztük.
2011. okt. 24. 22:24
 2/15 anonim ***** válasza:
Valószínűleg komolyan gondolta, ilyet nem mond csak úgy az ember. De az is lehet, hogy csak nagyon ideges volt. Neked kell tudni, te voltál ott. Szerintem ő már nem azt érzi, amit te. Jobban jársz, ha elfelejted őt. Az a kapcsolat egy szenvedés, ahol állandóan veszekednek. 22F
2011. okt. 24. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Szedd össze magad, úgy írsz mint egy 12 éves. Fel a fejjel, ülj le beszélni vele, de ezzel a stílussal ahogy most írtál, hanem büszke felnőtt nőként.
2011. okt. 24. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
*ne ezzel
2011. okt. 24. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Szerintem akkor tudsz változtatni a kapcsolaton, ha elsősorban a saját viselkedéseden változtatsz. A csókolózós kérdésedet felejtsd el, csak jól felidegesítenéd vele, nagyon gyerekes maga az ötlet is, hogy ezt felhozd. Olyan, mintha mindenképp meg akarnád magad alázni. Szerinted egy ilyen kérdésre mit mondjon, ami neked "jó" válasz? Ha azt mondja, azzal nincs gond, akkor abból mit olvasol ki? Hogy mégiscsak szeret?


Ezekből azt szűrtem le, hogy pótcselekvésként apró hülyeségekkel piszkáljátok egymást és azért egy "kis" hiszti-dolgot is érzek a levegőben.


Lepd meg őt azzal, hogy úgy viselkedsz, ahogy nem várná. Magyarán nem esel bele a csapdába és nem zuhansz össze, nem sírdogálsz, nem könyörögsz neki, hanem a viselkedéseddel is azt fejezed ki, hogy változtatni akarsz az eddigieken, éretten és komolyan viselkedsz a kapcsolatban. Nem mész bele apró-cseprő vitákba, nem szólsz vissza csuklóból, nem sértődsz meg, nem hergeled fel magad, nem gyanúsítgatod, nem féltékenykedsz. Ha ő is lépést tud ebben tartani feled, akkor nyert ügyetek van.

2011. okt. 24. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Köszi :) Hát...megpróbálok tényleg. Most alszok majd rá egyet és akkor meglátom hogyan tovább:/:( CSak hát tudjátok...nagyon szeretem őt és msot nélküle élni ? Isten ments. Remélem én is hogy midnen rendben lesz.
2011. okt. 24. 23:01
 7/15 anonim ***** válasza:
De nagyon vigyázz, ne dugd homokba a fejed! Még ha fáj is, akkor se.
2011. okt. 24. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Igen, legyél felkészülve mindkét eshetőségre, mert lehet, hogy ő most tényleg eljutott a kapcsolat végére. Akkor ne könyörögj, hanem vedd tudomásul, legyél vele normális de nem tapadós-siránkozós. Ha látja, hogy nem hisztizel, talán megmozdul benne is valami, hogy képes vagy tanulni a hibáidból és képes vagy változni.


Ha pedig mégsem gondolta komolyan, akkor ne dőlj hátra megkönnyebbülve, belesüllyedve a régi veszekedős mederbe, hanem akkor is változtass a viselkedéseden!!!!

2011. okt. 24. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Köszi rendben :) De msot meg azt hiszi meg akarom csalni, pedig nem. De remélem nem untatlak titeket: D
2011. okt. 24. 23:29
 10/15 anonim ***** válasza:

Nem untatsz minket. De, ha valóban megakarod csalni, akkor nekem dobhatsz egy privátot:D 22F


(csak viccelek:)

2011. okt. 24. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!