Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha lenne egy örök vitatéma a...

Ha lenne egy örök vitatéma a párod és közted, és semmilyen módszerrel nem tudnál változtatni rajta mit tennél?

Figyelt kérdés
Amúgy nagyon szeretitek egymást, együtt tervezitek a jövőt, de van egy vmi, ami minden héten előkerül, és se kedves szóval, se hisztivel, se ajtócsapkodással, sehogy nem tudsz változtatni rajta.
2011. szept. 9. 17:06
 1/5 anonim ***** válasza:
74%
Nem próbálnám megváltoztatni, hanem elfogadnám.
2011. szept. 9. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
90%
Az attól függ hogy mennyire fontos az a dolog.Nem mindegy hogy arról van szó hogy miért hagyod ott a poharat,vagy pl 3-asban akarom kipróbálni a sexet.Most mondtam egy hülyeséget,hogy értsd a külömbséget.Így látatlanban szerintem nem lehet mondani semmit.
2011. szept. 9. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
hirtelen elképzelni sem tudom, hogy mi lehet ez a vitatéma nálatok:) én megpróbálnám elfogadni a párom véleményét, persze elvárnám, hogy ő is fogadja el az enyémet. aztán nem feszegetnénk ezt a kérdést.
2011. szept. 9. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Ez tényleg attól függ, hogy mi az.

Ha mondjuk egyik akar gyereket, a másik nem, az igen komoly. Viszont ha azon megy a vita, hogy ki a legjobb Forma1-es pilóta, az nem gáz.

2011. szept. 9. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
ha hetente felmerül, akkor valószínűleg érzékenyen érint tégd, tehát nem csak arról van szó, h ki hol fogja meg a fogkrémes tubust (ha mégis, akkor még meg kell érni erre a kapsolatra). nekem is volt ilyen, nagyon mély sebet ejtett rajtam a párom hozzáállása vmiben, többször mondtam el neki higgadtan, érvekkel, hogy mi és miért fáj enyire. elutasító volt. szakítottunk. ezt leszámítva imádtuk egymást, nem bírtuk külön, kibékültünk. de már sosem volt olyan mint rég és én voltam az, aki mindig felemlegette. felhívta a figyelmemet, h tiszta lappal kellene indulnunk, ha nem tudok fátylat borítani a dologra, akkor nem fog menni, met ő kitart a sajt igazsága mellett. ezen elgondolkodtam és arra jutottam, h engem annyira bánt ez a dolog, és az, h ő elzárkózik, h voltaképpen nem is tudnám olyannal leélni az életemet, aki ilyet tesz velem. akkor lett tényleg vége. örökre
2011. szept. 9. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!