Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ilyen bunkó a barátom?...

Miért ilyen bunkó a barátom? Lehet rajta még változtatni? Az egész úgy kezdődött hogy híztam 8kg-ot. De azért nem látványos a hízásom.

Figyelt kérdés
barátom mindjárt szóvá tette hogy le kéne fogyjak.. mert nem akar magának kövér barátnőt 174cm és 60kg. Az elején elég szép ruhákat hordtam és mondta váltsak olyan ruhára ami eltakarja a dekoltázsomat.. Megtettem.. de kezd elégé idegesíteni hogy át akar formálni, szeretem de így nem lesz jó.. Mindig meg kell feleljek.. sminkelni kell magam amikor valahova megyünk.. (nem szeretem magam sminkelni..) Köszönöm a válaszok! 20L
2010. aug. 8. 09:48
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
94%

Lehet, hogy az előző barátnőjéhez akar téged hasonlítani.

Még utoljára próbáld megbeszélni vele, hogy ez neked nem jó, és ha nem enged, akkor szakíts vele.

2010. aug. 8. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
95%

Ez az ember nem téged szeret, hanem azt az idealizált képet, amit ő alkotott egy nőről...

Egyébként hogy lennél kövér 60 kg-val ???? :)))

Mondd meg a "barátodnak", hogy menjen nyugodtan, és keressen magának valami anorexiás p.csát, aki ráadásul van olyan buta, hogy minden parancsszóra ugrik... van belőlük elég :))

Te pedig csak annyi súlyfeleslegtől szabadulj meg, amennyit a mérleg mutat, amikor rááll a "kedvesed".

2010. aug. 8. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Beteg voltam és gyógyszer miatt híztam... nem áll szándékomba többet hízni.. De Dehogy már az a 8kg zavarja..:(
2010. aug. 8. 10:01
 4/21 anonim ***** válasza:
12%
Fogyj le. Mondtam.
2010. aug. 8. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
20%
Mutass hajlandóságot, hogy leakarsz fogyni (vagy nem akarsz?), ne siránkozz hogy milyen szemét a pasid.
2010. aug. 8. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
84%
hagyd ott a barmát, a 174 cm-hez 52 kg voltál????????? még jó, hogy híztál, még így is nagyon vékony lehetsz
2010. aug. 8. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
92%
mutatsz egy előtte - utána képet....mert az tuti, hogy most egészségesebben nézel ki ;)...
2010. aug. 8. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Elkezdtem fogyókúrázni, már 2 hete és mindig csak 1kg-tól szabadultam meg.. ami nem túl jó.. De nekem kezd elegem lenni belőle mintha ő tökéletes lenne..
2010. aug. 8. 10:04
 9/21 anonim ***** válasza:
89%
Akkor hagyd ott, keress mást.
2010. aug. 8. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
85%
utolsó!hova fogyjon?174cm 60kg ha leadná azt a 8kgot olyan lenne,mint 1csontkollekció!szerintem a baráttal van a gond.próbáld meg beszélj vele,ha nem hallgat rád bye bye
2010. aug. 8. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!