Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Segítség hogy ujra eltudjak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segítség hogy ujra eltudjak indulni. Olyan problémám van hogy azóta amióta az előző barátnőmmel szakítottam egyszerűen nemtudok beszélgetni más lányokkal elsem tudok indulni pedig régen nagyon ment ez nekem mit tehetnék?

Figyelt kérdés
2010. máj. 2. 21:55
 1/4 anonim válasza:
100%
ugyanez volt velem is és még azóta sem tok kezdeni magammal semmit
2010. máj. 2. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az idő mindent megold.
2010. máj. 2. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Sajnos én is ezzel a gonddal küzdök.... 2 éve szakítottam a barátnőmmel, 6 évig voltunk együtt. És egy hatalmas űr maradt... Képtelen voltam lányokkal normálisan beszélgetni, mert nem érdekeltek. De 3 hete megtört a jég és találkoztam egy lánnyal aki kizökkentett ebből... Csak remélem, hogy lesz valami kettőnk között. Mivel egy zenekarban játszunk, nem biztos...
2010. máj. 3. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

igen, ezzel én is így voltam, átéltem ugyanezt az üresség dolgot, de megismertem egy lányt :)


Azt ajánlom, hogy próbálkozz, ismerkedj, az élet megy tovább és ezen a helyzeten csakis Te segíthetsz. Ami elmúlt, az elmúlt, ezt kellene valahogy elfogadnod. Tudom, hogy könnyen beszélek, de hidd el, ha megismersz újra valakit, segíteni fog, és minden jobb lesz, meglátod a fényt az alagút végén.

2010. máj. 4. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!