Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Gyors válaszokat pls.

Mit tegyek? Gyors válaszokat pls.

Figyelt kérdés
Apám azt mondta hogy 13 èves lettem többet nem ver el.de kaptam 2 matek 1 est de 1 hónapja titkolom.azt mondta csak akkor vr el ha titkolom előle.most mit tegyek?nem akarom hogy elverjen. 13/f
2011. okt. 25. 21:46
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
89%
Mond el neki és legyél túl rajta. De amúgy verésen kívül normális nem? Akkor csak gyorsan legyél túl rajta
2011. okt. 25. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 bánomisén ***** válasza:
89%

Én is azt mondom, hogy valld be, ess túl rajta.


Mit jelent az, hogy elver? Ad egy pofont, vagy véresre veri szíjjal a hátadat? Mert nem mindegy...

2011. okt. 25. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
51%

elver?

ez mit jelent?


ahogy öneki is látni kellene a veréssel semmit nem ért el, mivel te ugyan úgy hozod az egyeseket.


a verés a saját maga iránti düh hogy képtelen volt elérni hogy te ne hozz egyest. saját magát utálja és ezért téged ver el.

2011. okt. 25. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Mond el neki! :)


Szorítok hogy ne legyen semmi!

2011. okt. 25. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
van rá esély, hogy rájöjjön? engem nem vertek, csak nagyon lecsesztek, de én azt csináltam, hogy az egyeseket hónapokkal később írtam be az ellenőrzőbe, a két hónappal előtte lévőt meg sose nézték, de ha mégis, akkor azt hitték, azért már le lettem cseszve akkor.
2011. okt. 25. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Mond meg neki, hogy így is hülye vagy,

és ha elver, akkor sem változik semmi!!

2011. okt. 25. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Szój az iskolában a családvédelmi megbízottnak, vagy az oszifőnek, hogy ver az apád. Ez ugyanis tilos. Nem lehet bántalmazni a gyereket fizikailag, még a szülőnek sem. A félelem még jobban meggátol a godnolkozásban)


Ha ilyen nehezen megy a matek, akkor kérhetsz segítséget, pl. a szüleidtől (ha esetleg a verésen kívül értenek valamit a matekhoz is), osztályfőnök vagy igazgatóhoz is fordulhatsz, lehet, hogy az egyik matektanár felvállal néhány óra korepetálást. Viszont nagyon kell, hogy igyekezz figyelni, és a házit meg kell tudni csinálni.

2011. okt. 25. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
a verés azt jelenti hogy vesszővel rámcsap vagy 20-at.a hátsó felemre + a vádlimra 5-5-t.
2011. okt. 26. 07:00
 9/13 A kérdező kommentje:
Amugy a verésen kívül példamutató lehetne a többi szőlűnek csak ez engem nem érint.csak a verés ami után 4-5napig ottmaradnak a vékony vörös csíkok
2011. okt. 26. 07:03
 10/13 bánomisén ***** válasza:
Basszus, téged bántalmaz az apukád????? :-O És anyukád ehhez mit szól?
2011. okt. 26. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!