Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit szólnátok egy ilyen...

Mit szólnátok egy ilyen e-mailhez? (testvér keresés) Gyors válaszokat!

Figyelt kérdés

Először is tömören elmondanám a helyzetem. Egy 20 éves srác vagyok és teljesen egyedül maradtam. Se apa, anya, nagyszülők.(4 évesen láttam utoljára anyukámat, apukámmal Németországba költöztünk és 12 év múlva tértem vissza, egyedül..apum meghalt) Csak annyit tudok, hogy van egy bátyám (anyai ágról), akinek tudom a keresztnevét illetve körülbelül az életkorát. Elhatároztam, hogy megkeresem. Nos, van egy kiszemeltem, aki mind a két kritériumnak megfelel ráadásul szülővárosomban él és a helyi iskolában tanít. Hétfőn voltam a suliban, de végül nem mertem vele beszélni, mert nem tudtam, hogyan is kezdjem és lehet meg se hallgatott volna, ezért gondoltam az e-mailre. Egy közösségi oldalon meg is találtam, szóval sima ügy.

Valami ilyesmire gondoltam:


Üdv, Ismeretlenül bejelöltelek, reméltem ezzel egy beszélgetést tudok indulni, de sajnos tervem nem jött össze. Igazából egy elég kényes témáról lenne szó. Hétfőn voltam a ...-ban (suli neve), de végül nem találtalak a tanáriban, ezért kezdtem feladni az egészet, de pár perc múlva megjelentél, bár már elhagytam az épületet, de barátnőm meglátott, utánam futott, de aztán megint eltűntél. Igazából sok bátorságom sincs, hogy ezt élőben tisztázzuk, de..

Szóval térjünk a tárgyhoz:

Az igazság az, hogy én egy 20 éves srác vagyok, aki egy elég zűrös családból származok, de mára már senkim sem maradt, csak egy bátyám.. Tudom a keresztnevét, illetve a korát (27-30 körüli) Nos, mivel te mind a két kritériumnak megfelelsz, ezért gondoltam írok neked és fel veszem veled a kapcsolatot. Rossz úgy sem sülhet ki, max. elküldesz a francba, de tudod a remény hal meg utoljára. De tulajdonképpen nem is tudom mit kellene kérdeznem...talán, ha egy kicsit mesélnél magadról könnyebb dolgom lenne.

Elképesztően boldog lennék, ha kapnék egy választ.

Ne haragudj, hogy zavartalak, de várom mielőbbi válaszod!


2011. jún. 1. 17:22
1 2 3
 1/26 A kérdező kommentje:
Esetleg még magamról írjak pár sort? Mennyi esélye van, hogy kapok rá választ?
2011. jún. 1. 17:25
 2/26 anonim ***** válasza:
Szerintem nem rossz. Küldd csak el mit veszíthetsz? Szorítok neked. :)
2011. jún. 1. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
Én írnék még pár sort magamról, hogy 4 évesen láttad anyukádat utoljára, ebben a városban születtél, édesapád meghalt stb.
2011. jún. 1. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
Szerintem is elküldheted nyugodtan baj úgy sem lehet belőle :))
2011. jún. 1. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
Szerintem nyugodtan írj magadról pár sort, hátha szerencséd van. Én biztos nem küldenélek el a francba, ha ilyen levelet kapnék tőled. Remélem, hogy megtalálod a bátyádat.
2011. jún. 1. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
Szerintem is küldd el, lehet elküldd a francba, de mivan ha ő az és te nem írsz neki? Hajrá :)
2011. jún. 1. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 Tinker Bell ***** válasza:

Valóban kellene még magadról néhány sor, meg az első részben van némi felesleges rész. "de barátnőm meglátott, utánam futott, de aztán megint eltűntél. Igazából sok bátorságom sincs, hogy ezt élőben tisztázzuk, de..

Szóval térjünk a tárgyhoz:"


Ez valahogy olyan szétszórt, kusza, de egyébként jó!

2011. jún. 1. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:

Elég lesz ennyi. Küldd el, ha kíváncsi Rád, akkor ennyiből is válaszol :)

Majd mondd el a fejleményeket! :)) Sok sikert!!!!!!!!!! :)

2011. jún. 1. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem mindenképp írd bele az anyukád nevét is, különben hogyan deríted ki, hogy tényleg testvérek vagytok-e? Az anya neve szerepel az igazolványokban, ha a kettőtöké megegyezik, közelebb vagytok az igazsághoz. Az, hogy a kora és a keresztneve stimmel, édeskevés. Főleg ha valami szokványos neve van.
2011. jún. 1. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:

Oké, akkor azt még beleírjam, hogy:



Magamról annyit, hogy 4 évesen láttam utoljára anyukámat és az első társától lett egy gyereke, aki pár évvel idősebb, mint én. Mivel apukámnak megromlott a viszonya édesanyámmal és a munka is Németországba kötötte, ezért együtt kiköltöztünk életem legszebb éveit töltöttem ott, de ez az álom kicsit több, mint 10 év múlva véget ért, mivel édesapám meghalt. Pár évig kint éltem még, az ottani ismerőseimnél és kerestem annyi pénzt, hogy hazatudjak jönni.. Itthon senki nem fogadott és elég keserves 1-2 évem volt, de sikerült talpra állnom..

2011. jún. 1. 17:36
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!