Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Így "megmondhatom" a szüleimne...

Így "megmondhatom" a szüleimnek, hogy barátom van? Jó ötlet? Gyors válaszokat kérek!

Figyelt kérdés
nincs erőm kiállni a szüleim elé és bevallani nekik, hogy járok valakivel. Ezért úgy a tudtukra adhatnám, h. írok nekik egy levelet , amiben leírom ezt és mondjuk jellemezném a barátomat (jó és rossz tulajdonságok). Mert nem szeretném elsírni magamat előttük, mert biztos csalódnának bennem, h. szerelmes vagyok (nem vagyok az a típus). Szerintetek?
2011. jan. 29. 21:56
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Miért sírnád el magad? Szerintem sokkal többre tartanának, ha eléjük állnál és mondanád, hogy mi történt, ki az, hogy történt és most együtt vagytok és úgy érzed, szereted.
2011. jan. 29. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Szerintem nem gondolnák gáznak a szerelmet, bármennyire is nem vagy egy olyan típus, aki ezt kimutatná. A levél az egy béna ötlet!
2011. jan. 29. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Mennyi idős vagy?
2011. jan. 29. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
köszi, 18 vagyok
2011. jan. 29. 22:03
 5/18 anonim ***** válasza:
77%

Lol... a legtöbb szülő azért szereti azt látni, hogy a gyereke normális, ebbe pedig beletartoznak a szociálisabb dolgok is, mint pl egy pasi.

12 alatt cukinak tartják, afölött aggódnak, de mondd el nekik, hogy nem csinálsz hülyeséget, tisztában vagy a határokkal/a dolgok menetével és kész.

Levelet írni családban? Sztem kicsit szánalmas, a családon belül azért jó esetben elvárható, hogy egyenesen lehessen beszélni. Sedd össze magad, tudom, nem egyszerű, de ha bemutatod kicsit később a pasit is és látják, hogy normális, akkor no para, ha nem az, akkor meg igazuk van valószínűleg.

2011. jan. 29. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
70%
Első vagyok. Ha szerelmes vagy igazán, akkor vállald fel! Állj eléjük és mondd meg nekik, hogy van valaki, aki tetszik és úgy alakult, hogy összejöttetek. Nincs ebben semmi gáz és nem kell elsírnod magad, nem is fogod. (: HAJRÁ!
2011. jan. 29. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

Ha csalódnak is, majd megbékélnek. Ha nem állsz eléjük elmondani, akkor csak rosszabb lesz.

Esetleg ne mondd meg nekik, én 2 hónap után mondtam el anyámnak, mert számonkért miért nem érek haza minden nap másodpercre pontosan... persze azóta szerencsére már összeköltöztem drágámmal :) 20/L

2011. jan. 29. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
köszi nektek is, hm.. már október óta halasztgatom az a baj :( meghogy ilyen nyuszi vagyok ilyen dolgokban
2011. jan. 29. 22:08
 9/18 anonim ***** válasza:
lehet h olyan közegben nevelkedtél h ez a téma ciki, h szégyen, vagy h egyáltalán "intimebb" dolgokról nem beszélünk. Ezt le kell győznöd magadban, mert nem normális, tudatosítsd magadban, h ez az élet rendje. Ha nem bírod elmondani nekik, akkor egyszerűen csak vidd haza. vagy ne mondd el. De magaddal hitesd el h ez szép dolog, és nem szégyellni való
2011. jan. 29. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
84%
Ez nem értem. Meleg fiú vagy? Ha nem akkor meg mi a baj? Egy egészséges 18 éves lány szerelmes szokott lenni, mit szégyellsz benne?
2011. jan. 29. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!