Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha szereted a barátod/barátnőd...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha szereted a barátod/barátnőd, férjed/feleséged megcsalnád ha nem jó a szex?

Figyelt kérdés

Úgy értem, ha ő is imád és te is viszont, ha tök jól kijöttök, mindent megtesztek egymásért, de a szex pocsék. Mit tennél ilyen helyzetben??? Megcsalnád, vagy elviselnéd a rossz szexet a szerelem miatt???


AMúgy nem vagyok ilyen helyzetben (szerencsére), csak érdekel ki hogyan vélekedik erről!


2008. dec. 26. 17:14
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
91%

Én úgy tizen öt évig azt mondtam egyértelműen, hogy nem. Inkább le kell zárni azt a kapcsolatot és újat kezdeni, de ma már máshogy gondolom.


Volt részem olyan kapcsolatban, ahol tökéletes volt a harmónia, egymás karjaiban aludtunk el, de szexuálissan annyira mások voltunk és olyan ritkán csináltunk, hogy az katasztrofális volt.


Volt idő, amikor a falat kapartam, vinnyogtam, minden bajom volt a szexhiány miatt.


Azt gondolom, ha akkor keresek valakit aki tisztában van a helyzettel - és netán ő is hasonló helyzetben van mint én - akkor le tudtuk volna egymáson vezetni az ilyen irányú dolgainkat. Heti pár alkalommal, ugyanakkor otthon minden ment volna tovább.


Talán akkor még mindig együtt lennék azzal a nővel akit akkor nagyon szerettem.


Hozzátszem: mélységesen elitéltem az ilyen embereket tizenX évig és gyengének tartottam őket.


De az élet sokmindenre megtanítja az embert.


Valószínűleg ezért a kijelentésemért le fognak hurrogni sokan, de még szerencse, hogy itt teljesen őszintén le lehet írni mindent.

2008. dec. 26. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
79%
Inkább erőt vennék magamon, hogy próbáljak megfelelni az ágyban a páromnak, mert szeretem!!!
2008. dec. 26. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Én nem csalnám meg érte, ha minden tökéletes lenne. Talán a nőkön mindig kicsit több múlik, és nő vagyok tehát kicsit nagyobb biztonságban érzem magam. Egyetlen egyszer volt olyan, hogy a kapcsolatunkban a szex nem klappolt, még sem erre ment rá a kapcsolatunk. Ha valaki tapasztalt, és szereti a párját, akkor megbeszélhető témának kéne lennie, hogy mit kéne máshogy, hogy mindenkinek jó legyen, és talán megoldható is jobb esetben :) Persze kicsicsíra vagyok még, lehet hogy 10 év múlva tök máshogy fogom gondolni :)
2008. dec. 26. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
82%

Először megpróbálnék javítani a helyzeten. Ugye ez erőszakosan nem megy.


A következő az lenne, hogy megpróbálom megbeszélni a párommal, hogy mivel ez így nem jó, legyen a kapcsolat nyitott, persze szigorú szabályokkal. Függetlenül a hozzáállásától ehhez, folyamatos próbálkozás hogy a szex is rendben legyen...


Ha egyik sem megoldható, akkor búcsút kell mondani, mert egy idő után a kapcsolatra is kihat a szexuális probléma...



Lehet hogy le fognak pontozni, de legyen. Én sem gondoltam mindig így, de sajnos a tapasztalat mást mutat.

2008. dec. 26. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
köszi az eddigi válaszokat. Tök jó, hogy ilyenkor nem az az első, hogy félrelépnétek, hanem, hogy megoldjátok a problémákat.
2008. dec. 26. 17:53
 6/13 anonim ***** válasza:
84%
üljetek le aztán beszéljétek meg! hangsúlyozom a SZERETED szót, akkor meg mért csalnád meg, azért hogy ha kiderül, akkor meg lehet hogy végleg vége?!
2008. dec. 26. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
én is hangsúlyozom, hogy nem vagyok ilyen helyzetben! De ezt egyszer már leírtam! Csak érdekel, ki hogyan áll ehhez a témához!
2008. dec. 26. 18:41
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
NEM! Mi anno voltunk ilyen helyzetben a párommal..minden jó volt,csak a szex nem működött, úgy ahogyan kellett volna. Volt olyan,hogy fél év is eltelt,mire újra összebújtunk. De SOHA, EGYIKÜNK SEM csalta meg a másikat! Helyette addig beszéltük át a dolgokat, amíg meg nem oldottuk a problémákat! Ma már a férjem, és MINDEN tökéletesen működik a kapcsolatunkban. :)
2008. dec. 26. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Soha nem csalnám meg életem szerelmét!!!
2008. dec. 26. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
48%

hát végigolvastam, ez mind szép és jó, de én is voltam ilyen helyzetbe.Lány vagyok.Bárhogy próbálkoztunk a barátommal nem volt jó, ö állította hogy neki igen, de nekem nem.Eleinte próbáltkoztunk, aztán szép lassan ö elaludt melettem úgy hogy nem csináltunk semmit.Ez így ment 2 hónapon át.Nem akartam szakítani vele ezmiatt, így kerestem egy olyan fiút aki ugyan úgy áll a barátnöjével, mind ahogy én a barátommal.Így mi jót szexeltünk egymással, amúgy meg a párunkkal nyugi volt.Nemsokkal késöbb szakítottam a barátommal, mert megsajnáltam hogy megcsalom(de ezt ö máig nem tudja).

Bár ha belegondolunk én is megpróbáltam:P Csak nem jött össze;)Jah és nem bánom hogy megcsaltam, sok tapasztalatot szereztem

2008. dec. 26. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!